logo


Aktualności - Regionalne

IV liga - tylko 4 punkty "naszych" drużyn w zaległej kolejce !

8 kwi 2009 o 01:00

To była zupełnie nieudana kolejka dla naszych IV ligowych drużyn. Zadowoleni mogą być tylko piłkarze MKS-Myszk&oacute;w, kt&oacute;rzy &quot;szybko&quot; zebrali się po sobotnim &quot;laniu&quot; od KS Włodar i w środę wygrali z G&oacute;rnikiem 09 Mysłowice. KS Włodar nie wykorzystał atutu własnego boiska i podzielił się punktami z groźną Sarmacją Będzin. Niestety pozostali nasi IV-ligowcy solidarnie poprzegrywali swoje mecze wyjazdowe. Kolejny raz w tabeli robi się ciekawie zar&oacute;wno u jej g&oacute;ry jak i u dołu. Następna kolejka dopiero 18 kwietnia.<br /><font size="1"><br style="font-weight: bold; font-family: Verdana;" /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,51,iv-liga.html"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana; color: rgb(255, 0, 0);">- IV liga :&nbsp; zobacz wyniki środowych mecz&oacute;w oraz aktualną tabelę</span></a></font><br />"Okręgówka" - snajperzy wystąp !

7 kwi 2009 o 01:00

O jedno trafienie przybliżył się do lidera strzelc&oacute;w Klasy &quot;O&quot; piłkarz Pogoni Kamyk Michał Wr&oacute;blewski. Na trzecią lokatę awansował Damian Brzenska, kt&oacute;ry w meczu jego drużyny Sparty Lubliniec z Wartą Mst&oacute;w trzy razy pokonał bramkarza gości.<br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,strzelcy,4,52.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz klasyfikację strzelc&oacute;w goli w częstochowskiej Klasie Okręgowej</span></font></a><br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,tabele,4,52.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz tabele u siebie i na wyjazdach drużyn Klasy Okręgowej</span></font></a><br />&nbsp;IV liga - snajperzy wystąp !

7 kwi 2009 o 01:00

Piłkarze IV ligi musieliby mieć wyjątkowo dobrze nastawione celowniki w najbliższą środę abyśmy w rozgrywkach doczekali się 500 gola. Do tej pory bramkarze zostali pokonani 463 razy, a to oznacza, że w zaległej kolejce z 21 marca w ośmiu meczach trzeba by strzelić 37 goli. To sporo ale bywały już kolejki, gdzie czwartoligowcy strzelali powyżej 30 goli w kolejce.<br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,strzelcy,4,51.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz klasyfikację strzelc&oacute;w goli w gr. I IV ligi śląskiej</span></font></a><br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,tabele,4,51.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz tabele u siebie i na wyjazdach drużyn IV ligi</span></font></a><br />IV liga - odrabianie zaległości !

7 kwi 2009 o 01:00

<img height="133" align="right" width="200" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/5-08-victoria-slavia/IMG_1534.jpg" alt="" />Piłkarze IV ligi w środę 8 kwietnia będą odrabiać zaległości. Rozegrana bowiem zostanie kolejka, kt&oacute;ra ze względu na zimową aurę nie odbyła się 21 marca.<br />&quot;Nasze&quot; drużyny czeka trudne zadanie. U siebie bowiem grać będą tylko KS Włodar i MKS Myszk&oacute;w, a ich przeciwnicy do łatwych nie należą i można się spodziewać twardej walki o punkty. <br />Nie inaczej będzie w meczach wyjazdowych Victorii, Olimpii, Unii i Zielonych. Oczywiście najlepiej by było, gdyby każdy z tych zespoł&oacute;w wygrał sw&oacute;j mecz.<br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,51,iv-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 20 kolejki IV ligi</span></font></a><br /><br />Po 20 kolejce częstochowskiej Klasy Okręgowej

5 kwi 2009 o 01:00

<img height="133" align="right" width="200" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/07-04-skra-przyrow/IMG_7884.jpg" alt="" />W weekend piłkarze Klasy Okręgowej rozegrali 20 kolejkę spotkań o punkty. Oczywiście info numer jeden tej kolejki to <span style="font-weight: bold;">dwudziesta</span>&nbsp; wygrana beniaminka rozgrywek tego sezonu częstochowskiej Skry. Piłkarze Skry z żelazną konsekwencją zmierzają do IV ligi ustanawiając jednocześnie rekord wygranych z rzędu jeśli chodzi o rozgrywki w tej klasie prowadzone przez CzOZPN.<br />Na dole tabeli do końca rozgrywek będzie trwała rywalizacja o uniknięcie degradacji, a robi się coraz ciekawiej. Następna kolejka za tydzień w Wielką Sobotę.<br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,52,klasa-okregowa.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz wyniki 20 kolejki oraz aktualna tabelę Klasy Okręgowej</span></font></a>Efektowna wygrana Rakowa w II lidze, wyjazdowe trzy punkty Orła w III lidze, cie

4 kwi 2009 o 01:00

<span style="font-weight: bold;"><img height="73" align="right" width="110" alt="" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/20-05-rakow-gorzow/IMG_9130.jpg" />II liga</span><br />Rak&oacute;w odni&oacute;sł efektowne zwycięstwo. Czarni Żagań wyjechali z Częstochowy z bagażem czterech goli i ekipa gości powinna być zadowolona, że skończyło się tylko na tylu straconych bramkach. Inne wyniki mecz&oacute;w II ligi w tej kolejce były dosyć korzystne dla częstochowian.<br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,49,ii-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz wyniki 23 kolejki oraz aktualną tabelę II ligi</span></font></a><br /><br /><span style="font-weight: bold;"><img height="72" align="right" width="110" alt="" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/29-09-orzel-wlodar/a5.jpg" />III liga</span><br />Orzeł Psary/Babienica po dw&oacute;ch porażkach w końcu się przełamał i zdobył na wyjeździe ważne trzy punkty. Przeciwnik Silesius Kot&oacute;rz Mały walczył zaciekle w tym meczu ale Orzeł tym razem zagrał tak jak powinien i za tydzień czekamy na wygraną Orła na własnym boisku w Psarach/Babienicy<br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,50,iii-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz wyniki 19 kolejki oraz aktualną tabelę III ligi</span></font></a><br /><br /><span style="font-weight: bold;"><img height="73" align="right" width="110" alt="" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/28-10-victoria-wesola/IMG_8935.jpg" />IV liga</span><br />Klęska Myszkowa w &quot;derbach&quot; z Włodarem, liderująca tabeli Victoria wygrała na wyjeździe w Zabrzu ze Spartą, wygrana Żarek w Wesołej, niespodziewana porażka Unii Rędziny w ważnym meczu z ŁTS-em Łabędy oraz remis Olimpii w Chorzowie z Wyzwoleniem to najważniejsze wydarzenia tej kolejki. Natępne emocje w IV lidze już w środę 8 kwietnia.<br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,51,iv-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz wyniki 22 kolejki oraz aktualną tabelę IV ligi</span></font></a>Obóz szkoleniowy dla bramkarzy !

3 kwi 2009 o 01:00

Częstochowska Szk&oacute;łka Bramkarska &quot;Goalkeeper&quot; organizuje ob&oacute;z szkoleniowy dla bramkarzy. Termin obozu to : 30.06 - 05.07.2009.<br />Miejsce zakwaterowania : Pensjonat Frescotur ul. Kamienna 12 w Węgierskiej G&oacute;rce. Baza treningowa w czasie trwania obozu : Stadion &bdquo;Skałki&rdquo; Żabnica w Węgierskiej G&oacute;rce, Stadion zespołu &bdquo;Maksymilian&rdquo; w Ciścu.Szkolenie bramkarzy zaczyna przynosić efekty !

3 kwi 2009 o 01:00

<img height="105" align="right" width="140" src="/images/Image/inne fotosy/goalkeeper-scb.jpg" alt="" />Jak wiadomo, trener Przemysław Dubiński z Częstochowskiej Szk&oacute;łki Bramkarskiej &bdquo;Goalkeeper&rdquo; wsp&oacute;łpracuje z agencją ScoutingPRO w roli scouta, wyszukującego bramkarzy. Mamy już tego pierwsze efekty.<br />Po wielomiesięcznych obserwacjach podczas zajęć i mecz&oacute;w wytypowałem dw&oacute;ch bramkarzy z naszego regionu. Mało tego. To nie tylko moja ocena, ale i szefa agencji ScoutingPRO. To on dokonał ostatecznej akceptacji kandydatur: Łukasza Urbańczyka i Pawła Cyrulika z &bdquo;Pogoni&rdquo; Blachownia &ndash; m&oacute;wi trener Dubiński &ndash; Są to bardzo wyr&oacute;wnani bramkarze i dlatego każdy z nich jest gotowy do podjęcia tego wyzwania.Piłkarski weekend czyli .... w taką pogodę chce się grać !

3 kwi 2009 o 01:00

Na weekend synoptycy zapowiadają prawdziwą wiosenną pogodę. Emocji piłkarskich z pewnością nie zabraknie, a i kibice powinni dopisać !<br /><br /><span style="font-weight: bold;">II liga </span><br /><img height="67" align="right" width="100" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/19-11-rakow-glogow/IMG_0489.jpg" alt="" />Po porażce w Kluczborku pozostaje spory niedosyt wynikający także z &quot;otoczki końc&oacute;wki meczu&quot; - ale o tym już trzeba zapomnieć i zmobilizować się na trudnym meczu z Czarnymi Żagań ( wyjazdowy bilans Czarnych to 11 rozegranych mecz&oacute;w, 2 zwycięstwa, 2 remisy i 7 porażek. Bilans bramkowy 13:26 ).<br />Potrzebna jest wygrana Rakowa i trzy punkty więcej w tabeli.<br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,49,ii-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz aktualną tabelę II ligi oraz zestaw par 23 kolejki rozgrywek</span></font></a><br /><br /><span style="font-weight: bold;">III liga </span><br /><img height="67" align="right" width="100" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/18-08-babienica-radzionkow/IMG_1648.jpg" alt="" />Tydzień temu zapowiadaliśmy, że Orzeł musi zacząć zdobywać punkty bo inaczej wiosna może być bardzo trudna dla &quot;naszego&quot; III-ligowego jedynaka. To hasło nadal obowiązuje, a sobotni rywal Silesius Kot&oacute;rz Mały jest na przedostatnim miejscu w tabeli. Pora zatem ugrać jakieś punkty.<br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,50,iii-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 19 kolejki III ligi opolsko-śl.</span></font></a><br /><br /><span style="font-weight: bold;">IV liga </span><br /><img height="67" align="right" width="100" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/18-08-victoria-mk/P1010076.jpg" alt="" />Ciekawa kolejka w IV lidze. Lider częstochowska Victoria zagra w Zabrzu z tamtejszą Spartą i tylko trzy punkty piłkarzy z ul. Krakowskiej mogą być satysfakcjonujące. W Myszkowie będą &quot;derby&quot; : MKS podejmuje podopiecznych trenera Jacka Macińskiego KS Włodar. W Częstochowie przy Sabinowskiej można będzie zobaczyć w akcji piłkarzy Unii Rędziny (grają z ŁTS-em Łabędy). Na wyjazdach zagrają pozostałe &quot;nasze&quot; zespoły Zieloni Żarki jadą do Wesołej, a pierwszy raz tej wiosny pokażą się w grze piłkarze Olimpii Truskolasy (grają w Chorzowie z Wyzwoleniem).<br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,51,iv-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz aktualną tabelę IV ligi oraz zestaw par 22 kolejki</span></font></a><br /><br /><span style="font-weight: bold;">Klasa Okręgowa</span><br /><img height="69" align="right" width="100" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/24-05-lot-klobuck/klobuck_032.jpg" alt="" />Seria wygranych mecz&oacute;w przez częstochowską Skrę trwa nadal. Czy będzie 20-ta wygrana ? W meczu z broniącą się przed spadkiem&nbsp; Unią Kalety podopieczni trenera Tomasza Musiała są zdecydowanym faworytem, a poza tym pierwszy raz tej wiosny Skra zagra na własnym boisku przy ul. Loretańskiej<br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,52,klasa-okregowa.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 20 kolejki Klasy Okręgowej</span></font></a>Baraże o "okręgówkę" - to był żart prima aprilisowy !

2 kwi 2009 o 01:00

Zawsze tak bywa, że 1 kwietnia kiedy jest prima aprilis każdy wymyśla coś co mija się z prawdą, a jest najzwyklejszą pr&oacute;bą zrobienia trochę zamieszania bo może ktoś uwierzy, że tak będzie.<br />Tak dobrze z tymi barażami o &quot;okręg&oacute;wkę&quot; to nie będzie. Był to po prostu żart prima aprilisowy naszej redakcji i mamy nadzieję, ze wszyscy spojrzeli wczoraj na datę w kalendarzu - to był 1 kwietnia !.

Copyright © 2002-2014 astar.czest.pl