logo


Aktualności - Regionalne

Okręgówka : Skra nie do zatrzymania !

18 kwi 2009 o 01:00

Z 9 mecz&oacute;w 22 kolejki rozgrywek o mistrzostwo częstochowskiej &quot;okręg&oacute;wki&quot; pięć spotkań rozegrano w sobotę. Mecz kolejki rozegrano w Kamienicy Polskiej i .... lider wygrał po raz 22. Rekord jest nadal zatem śrubowany.<br />W 5 meczach piłkarze zdobyli 15 goli,&nbsp; a średnia 3 goli na mecz jest całkiem niezła. <span style="text-decoration: underline;"><br /><br /></span><a style="color: rgb(255, 0, 0); font-weight: bold;" href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,52,klasa-okregowa.html">- zobacz wyniki sobotnich mecz&oacute;w oraz aktualną tabelę Klasy Okręgowej</a><span style="text-decoration: underline;"></span>IV liga - lider był z Częstochowy, lider jest z Częstochowy

18 kwi 2009 o 01:00

<img height="133" align="right" width="200" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/22-03-wlodar-myszkow/IMG_5613.jpg" alt="" />Po sobotnich meczach IV ligi mamy zmianę lidera. Pierwsze miejsce w tabeli pojechało z ul. Krakowskiej (Victoria pauzowała w tej kolejce) na ul Sabinowską. Na jak długo ?<br />W derbach regionu w Żarkach z trzech punkt&oacute;w cieszyli się goście czyli piłkarze Olimpii Truskolasy. Ważne zwycięstwo odniosła drużyna trenera Jana Spychalskiego Unia Rędziny, kt&oacute;ra ograła Zagłębiaka Dąbrowa G&oacute;rnicza.<br />Bez punkt&oacute;w wraca do Myszkowa MKS. Po porażce w Rudzie Śląskiej sytuacja myszkowian robi się coraz trudniejsza.<br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,51,iv-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz wyniki 24 kolejki oraz aktualną tabelę IV ligi</span></font></a>III liga - Porażka Orła z Rajfelem !

18 kwi 2009 o 01:00

<img height="133" align="right" width="200" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/18-08-babienica-radzionkow/IMG_1611.jpg" alt="" />Nie udała się wyprawa piłkarzy Orła Psary/Babienica do Krasiejowa. Walczący o utrzymanie w III lidze piłkarze Rajfelu wygrali z &quot;naszym&quot; Orłem w najskromniejszych rozmiarach czyli 1:0.<br />Orzeł po tej kolejce jest na si&oacute;dmym miejscu w tabeli i ma sporo bo 11 punkt&oacute;w przewagi nad drużynami, kt&oacute;re znajdują się w strefie spadkowej. Sytuacja jest jak na razie dosyć bezpieczna. Przed Orłem jednak w ciągu najbliższego tygodnia trudne mecze do rozegrania. W środę Orzeł jedzie do Radzionkowa, a w sobotę w Psarach/Babienicy przeciwnikiem piłkarzy Orła będzie Energetyk/ROW Rybnik<br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,50,iii-liga.html" style="color: rgb(255, 0, 0);"><font size="1"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz wyniki 21 kolejki oraz aktualną tabelę III ligi </span></font></a><br />II liga : Bolesna porażka piłkarzy Rakowa !

18 kwi 2009 o 01:00

<img height="133" align="right" width="200" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/18-04-09-rakow-tychy/IMG_3397.jpg" alt="" />To, że mecz z Tychami będzie należał do trudnych to było pewne. Szkoda tej przegranej tym bardziej, że wyniki innych mecz&oacute;w przy korzystnym rezultacie Rakowa pozwalałyby zmniejszyć dystans do pierwszej tr&oacute;jki w II ligowej tabeli. No ale c&oacute;ż taka jest piłka. GKS Tychy wziął udany rewanż za &quot;jesienną klęskę&quot; 0:4 na własnym boisku.<br />Do końca rozgrywek jest jeszcze daleko i wszystko zdarzyć się może choć po tej porażce szansę awansu nieco zmalały.<br /><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><br style="font-weight: bold; font-family: Verdana;" /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,49,ii-liga.html"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz wyniki 25 kolejki oraz aktualną tabelę II ligi</span></a></font><br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/galeria/thumbnails.php?album=186"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz kilkanaście zdjęć z meczu Rak&oacute;w Cz-wa - GKS Tychy</span></font></a><br />III liga - Orzeł powalczy o punkty w Krasiejowie

17 kwi 2009 o 01:00

<img height="133" align="right" width="200" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/15-09-victoria-orzel/P1010532.jpg" alt="" />W 21 kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi &quot;nasz&quot; jedynak Orzeł Psary/Babienica zagra w Krasiejowie z tamtejszym Rajfelem. Nie będzie to łatwy mecz zważywszy na to, że Rajfel broni się przed spadkiem, a Orzeł .... nie może złapać swojej meczowej dyspozycji z rundy jesiennej. Na razie piłkarze Prezesa Adolfa Więcka grają nieco w kratkę ale w Krasiejowie można powalczyć o jakieś zdobycze punktowe. Rajfel na 10 mecz&oacute;w rozegranych na własnym boisku aż 5 razy przegrał przy&nbsp; 4 wygranych i 1 remisie. Wyjazdowy bilans Orła to 3 wygrane, 2 remisy i 4 porażki.<br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,50,iii-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 21 kolejki III ligi</span></font></a><br />II liga : Raków gra z GKS-em Tychy. To będzie ciekawy mecz !

17 kwi 2009 o 01:00

<img height="133" align="right" width="200" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/19-11-rakow-glogow/IMG_0453.jpg" alt="" />Sobotni mecz Rakowa z GKS-em Tychy zapowiada się niezwykle interesująco. Goście są niezwykle żądni rewanżu za wysoką porażkę (0:4) w rundzie jesiennej na własnym boisku i zapowiadają mocno, że zechcą się Rakowowi zrewanżować. Z kolei podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego wystąpią w tym meczu mocno osłabieni brakiem trzech podstawowych zawodnik&oacute;w. W tym meczu nie zagrają : Foszmańczyk, Bukowiec i Orzechowski. Ławka rezerwowych Rakowa jest jednak długa i mocno wyr&oacute;wnana stąd też należy się spodziewać, że zmiennicy pokażą się w tym meczu z jak najlepszej strony i .... częstochowianom dopiszemy w tabeli trzy punkty.<br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,49,ii-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 25 kolejki II ligi</span></font></a><br />"Okręgówka" - 22 kolejka i hit w Kamienicy Polskiej !

16 kwi 2009 o 01:00

<img height="150" align="right" width="100" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/22-10-kamienica-zawada/IMG_8438.jpg" alt="" />Niezwykle ciekawie zapowiada się 22 kolejka rozgrywek w częstochowskiej Klasie Okręgowej. Nie ulega wątpliwości, że meczem nr 1 tej kolejki jest spotkanie w Kamienicy Polskiej, gdzie zesp&oacute;ł gospodarzy trenowany przez Sebastiana Synoradzkiego podejmować będzie lidera tabeli, drużynę, kt&oacute;ra jeszcze nie straciła żadnego punktu w rozgrywkach częstochowską Skrę. Skra wiosną grała 4 mecze i wszystkie wygrała. Kamienica Polska grała 3 mecze i także wszystkie wygrała nie tracąc ani jednego gola. <br />Czy seria wygranych mecz&oacute;w przez Skrę skończy się na liczbie &quot;21&quot; ?<br />Nie ulega wątpliwości, że emocje w tym meczu są gwarantowane !<br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,52,klasa-okregowa.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 22 kolejki Klasy Okręgowej </span></font></a><br />IV liga : Victoria pauzuje, czy będzie zmiana lidera ?

16 kwi 2009 o 01:00

<img height="133" align="right" width="200" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/18-11-victoria-myszkow/IMG_0106.jpg" alt="" />24 kolejkę spotkań rozegrają w najbliższą sobotę piłkarze IV ligi. Lider tabeli częstochowska Victoria w tej kolejce będzie pauzować. Czy piłkarze z ul. Krakowskiej stracą prowadzenie w tabeli ? Victorię wyprzedzić mogą tylko dwa zespoły oczywiście pod warunkiem, że wygrają swoje mecze. Łatwiejsze zadanie ma G&oacute;rnik Wesoła, kt&oacute;ry na własnym boisku podejmować będzie ŁTS Łabędy. Trudniejsze zadanie czeka podopiecznych trenera Jacka Macińskiego. KS Włodar jedzie do G&oacute;rnika MK Katowice, a tam o punkty jest bardzo ciężko.<br />W tej kolejce będziemy mieli także kolejne &quot;derby&quot; regionu. Zieloni Żarki grać będą z Olimpią Truskolasy.<br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,51,iv-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">-&nbsp; zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 24 kolejki IV ligi (gr.I)</span></font></a><br />Z sukcesami i z wrażeniami po pobycie w Holandii !

14 kwi 2009 o 01:00

<img height="222" align="right" width="300" alt="" src="/images/Image/inne fotosy/ajaks_holland.jpg" />W dniach 9-12.04.2009 trzy drużyny UKS &bdquo;Ajaks&rdquo; Częstochowa wzięły udział w turnieju &bdquo;Holland Cup&rdquo; w Almere (region Amsterdam), w kt&oacute;rym wystartowało 130 drużyn w 9 kategoriach chłopc&oacute;w i w 3 kategoriach dziewcząt.<br /><br />Najlepiej wypadła drużyna U-14 (rocznik 1995), kt&oacute;ra zajęła<br />II miejsce.<br /><br />Bardzo ciekawie wyglądał program pozasportowy. <br />Ekipa UKS &bdquo;Ajaks&rdquo; zwiedziła słynny stadion &bdquo;Amsterdam Arena&rdquo; oraz muzeum &bdquo;Ajaxu&rdquo; Amsterdam. <br />Zawodnicy mieli także okazję zobaczyć trening I drużyny &bdquo;Ajaxu&rdquo; Amsterdam.<br />Udało się także być&nbsp; na meczu II ligi holenderskiej : &bdquo;FC Omniworld&rdquo; Almere - AGOVV Apeldorn &ndash; 0:3II liga - W Bydgoszczy Raków grał do końca !

11 kwi 2009 o 01:00

<img height="133" align="right" width="200" alt="" src="http://www.astar.czest.pl/galeria/albums/uploads/28-10-rakow-rozwoj/IMG_8810.jpg" />W meczu rozpoczynającym 24 kolejkę rozgrywek II ligi (gr. zachodnia) częstochowski Rak&oacute;w zremisował w Bydgoszczy z tamtejszym Zawiszą 2:2. Rak&oacute;w dwa razy przegrywał i dwa razy doprowadzał do remisu. Można śmiało powiedzieć, że nasi piłkarze grali do końca bo gol na 2:2 został strzelony przez Rogalskiego w 89 minucie. Tak na dobrą sprawę to Rak&oacute;w strzelił w tym meczu trzy bramki ale niestety jedna z nich była samob&oacute;jcza.<br /><br style="font-weight: bold;" /><span style="font-weight: bold;">Zawisza Bydgoszcz - Rak&oacute;w Częstochowa 2:2 (1:0)</span><br />Bramki -&nbsp; dla Zawiszy : Kowalczyk 15' (samob&oacute;jcza) i Bajera 59' ; dla Rakowa : Lenartowski 52' i Rogalski 89'.<br /><br /><a href="http://www.astar.czest.pl/rozgrywki,liga,4,49,ii-liga.html"><font size="1" style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; font-family: Verdana;">- zobacz wyniki 24 kolejki oraz aktualna tabelę II ligi</span></font></a> <br /><br />

Copyright © 2002-2014 astar.czest.pl