logo


Aktualności - Regionalne

Piłkarze nie mają odpoczynku. W weekend grają wszystkie ligi !

14 maj 2010 o 20:50

Nie wiele czasu mają na odpoczynek piłkarze. Kolejka goni kolejkę.



II liga - Raków w Grudziądzu, III liga - Orzeł u siebie, Victoria w Dobrzeniu

14 maj 2010 o 20:39

W II lidze mamy Raków, w III lidze mamy Victorię i Orła. Wszystkie te 3 zespoły reprezentujące nasz region wiosną w rozgrywkach spisują się bardzo dobrze. Oby tak do końca tego sezonu !



Kolejny hit w IV lidze. W drodze o awans nie ma łatwych meczów !

14 maj 2010 o 20:23

Choć weekend zapowiada się deszczowo to gorących emocji na boiskach IV ligi nie powinno zabraknąć. Powoli rozgrywki zaczynają wchodzić w decydującą fazę. W gr. I mamy kolejny hit : Victoria Jaworzno - MKS Myszków. Na wynik tego meczu czekać będą niecierpliwie piłkarze częstochowskiej Skry-Wadrox - choć i ich czeka trudna przeprawa w Ciochowicach.



Klasa "O" : 7 kolejek do końca. O awans walczą już chyba tylko 2 zespoły !

14 maj 2010 o 20:11

Tylko i aż 7 kolejek pozostało do końca rozgrywek w częstochowskiej Klasie Okręgowej. Po środowych meczach sytuacja u góry tabeli wygląda tak, że w walce o awans liczyć już chyba będą tylko 2 zespoły. LKS Kamienica Polska i Pilica Koniecpol.



Zaglądamy na boiska Klasy ,,A''

14 maj 2010 o 00:30

W najbliższy weekend oczywiście nie można zapomnieć o Klasie "A" w której będą się odbywać bardzo ciekawe spotkania. W obu grupach drużyny walczące o awans jak i o utrzymanie nie odpuszczają.



W III lidze - Victoria wygrywa w Bogdanowicach, Orzeł niestety przegrał w Leśnicy

12 maj 2010 o 22:43

Dobrej passy częstochowskiej Victorii ciąg dalszy trwa. W 6 meczach (wliczając ten w Bogdanowicach) Victoria zdobyła 16 punktów. Orzeł Psary/Babienica w Leśnicy miał bardzo trudne zadanie i niestety nie sprostał gospodarzom tego meczu. Zarówno Victoria jak i Orzeł mogą być spokojne o utrzymanie statusu III-ligowców w następnym sezonie.



IV liga - remis lidera w Będzinie, Skra-Wadrox wygrywa w Łabędach !

12 maj 2010 o 22:32

Hit kolejki w Będzinie nie rozczarował. 4 gole i remis z którego najbardziej skorzystała Skra-Wadrox Częstochowa (wygrana w Łabędach). Częstochowianie awansowali na drugie miejsce w tabeli bo Victoria Jaworzno także tylko zremisowała swój mecz. Będzie jeszcze ciekawie.



Fantastyczna pogoń Rakowa!

12 maj 2010 o 21:15

Niezwykle emocjonujący mecz mieli okazję obejrzeć kibice, którzy pomimo deszczu wybrali się dzisiaj na stadion przy ulicy Limanowskiego 83. Raków przegrywał już 0-2 z Turem Turek, aby ostatecznie wygrać 3-2!



Raków rozpoczyna współpracę ze szkołami

12 maj 2010 o 18:06

W najbliższych dniach po wszystkich szkołach w Częstochowie i regionie zostaną rozesłane propozycje nawiązania współpracy z Rakowem Częstochowa. Dzięki temu zorganizowane grupy uczniów będą mogły bezpłatnie obejrzeć ligowe mecze rozgrywane na Limanowskiego!



W III lidze - Victoria i Orzeł na wyjazdach, w IV lidze hit z udziałem lidera !

11 maj 2010 o 17:40

Środa na boiskach III i IV ligi zapowiada się bardzo ciekawie. Dobrze spisujące się w III lidze "nasze" dwa zespoły tym razem zagrają na wyjazdach. Liczymy na kolejne punkty. W IV lidze hitem środowej kolejki będzie mecz w Będzinie, gdzie Sarmacja podejmować będzie lidera MKS Myszków.