logo

Aktualności - Klasa "A"

Klasa "A": kosmetyczne zmiany w klasyfikacji strzelców w gr.I i gr.II

wczoraj o 15:11

Po rozegraniu zaległych meczów o punkty w częstochowskiej Klasie "A" tak w gr.I jak i w gr.II w klasyfikacji strzelców nastąpiły tylko drobne zmiany. Na czołowych miejscach nic się nie zmieniło. Królami strzelców w rundzie jesiennej zostali w gr.I Kamil Wojtyra (Znicz Kłobuck) i Krzysztof Pietrzykowski (Olimpia Huta Stara)

"A"-klasowe zaległości odrobione: 9 goli we Wręczycy i 4 gole w Dąbrowie Zielonej

18 lis 2017 o 17:10

A-klasowe zaległości zostały odrobione. W gr.I częstochowskiej Klasy "A" Sokół Wręczyca Wielka wygrał z Naprzodem Ostrowy i zakończył I rundę rozgrywek na 5-tym miejscu. Piłkarze Naprzodu zimową przerwę spędzą na 9-tym miejscu. W gr.II Dąbrowianka Dąbrowa Zielona wygrywając z LKS-em Kamienica Polska opuściła strefę spadkową i przerwę spędzi na 11-tym miejscu. Piłkarze z Kamienicy Polskiej kończą jesień na 9-tym miejscu.

Weekendowe "A" i "B"-klasowe odrabianie zaległości.

16 lis 2017 o 14:33

W rozgrywkach częstochowskiej Klasy "A" i "B" do zakończenia jesiennego grania pozostało jeszcze odrobić zaległości. W gr.I Klasy "A" kibice będą jeszcze mogli obejrzeć mecz we Wręczycy Wielkiej, gdzie tamtejszy Sokół zagra z Naprzodem Ostrowy (sob. 11:00). W gr.II w Dąbrowie Zielonej Dąbrowianka podejmować będzie LKS Kamienicę Polską (sob. g.12:00). Potem w Klasie "A" już przerwa do marca 2018 roku.

Kl. "A" gr.I: lider strzelców jesienią zdobył 28 goli

13 lis 2017 o 10:40

Kamil Wojtyra (Znicz Kłobuck) w rundzie jesiennej w rozgrywkach częstochowskiej Klasy "A" (gr.I) zdobył 28 goli czyli średnio w każdym meczu 2,15 gola. Strzelanie goli szło mu dosyć łatwo bo jego zespół wygrywał mecz za meczem i z kompletem zwycięstw zameldował się zdecydowanie na pierwszym miejscu na półmetku rozgrywek.

Kl. "A" gr.II - w rundzie jesiennej średnio w każdym meczu padało 4,68 gola

13 lis 2017 o 10:39

W 13-tej kolejce w gr.II częstochowskiej Klasy "A" wśród strzelców "błysnął" po raz drugi z rzędu Przemysław Winckowicz (Pilica Koniecpol) - który ponownie ustrzelił "hat-tricka". Po jesieni wśród strzelców prowadzi Krzysztof Pietrzykowski (Olimpia Huta Stara), który zdobył 22 gole.

Postawili się liderowi i urwali mu punkty!

12 lis 2017 o 09:04

Do sporej niespodzianki doszło w zaległym meczu lublinieckiej Klasy "A" rozegranym 11 listopada w Sadowie. Gospodarze, drużyna Pokoju, która przegrała ostatnich 5 meczów tym razem postawiła się liderowi tabeli Unii Kalety. Kibice goli w tym meczu nie zobaczyli, a remis oznacza, że zespół z Kalet nie zakończył jesiennego grania z kompletem punktów. Skorzystała na tym Liswarta Lisów, która na półmetku rozgrywek traci do lidera tylko 4 punkty.

Klasa "A" gr.II: 6 meczów i 31 goli. W Przyrowie lider lepszy od Piasta

11 lis 2017 o 12:50

W Klasie "A" gr.II w 13-tej kolejce najciekawszy mecz rozegrany został w Przyrowie. Spotkały się tam zespoły wicelidera i lidera tabeli. Ci drudzy wypunktowali gospodarzy i z całkiem pokaźnym dorobkiem 37 punktów w 13 meczach Olimpia Huta Stara melduje się na pierwszym miejscu na półmetku rozgrywek.

Klasa "A" gr.I: 11 punktów przewagi Znicza Kłobuck na półmetku rozgrywek

11 lis 2017 o 12:49

W każdym z 7-miu sobotnich meczów zamykających już rundę jesienną w gr.I częstochowskiej Klasy "A" padały gole. W sumie bramkarze wyciągali piłkę z siatki 23 razy. Swoje 13-te zwycięstwo odniósł lider tabeli Znicz Kłobuck, który na półmetku rozgrywek ma już sporą przewagę nad rywalami.

Kl."A" gr.I: ciekawa ostatnia jesienna kolejka i trudny mecz lidera z Kłobucka we Wręczycy

9 lis 2017 o 10:28

Bez wątpienia najciekawszym meczem ostatniej jesiennej kolejki rozgrywek w gr.I częstochowskiej Klasy "A" będzie spotkanie we Wręczycy Wielkiej, gdzie tamtejszy Sokół zmierzy się z liderem tabeli Zniczem Kłobuck. Oczywiście faworytem tego meczu są goście i każdy inny wynik jak wygrana Znicza to będzie największą niespodzianka tej kończącej się rundy. Zestaw par innych meczów tej zwiastuje spore emocje i kibice na nudy nie powinni narzekać.

Kl."A" gr.II: "hit" w Przyrowie, wicelider kontra lider!

9 lis 2017 o 10:17

W ostatniej jesiennej kolejce rozgrywek przed zimową przerwą na kibiców czekają jeszcze "A"-klasowe emocje. W gr.II bez wątpienia meczem kolejki i rundy będzie "potyczka" spadkowiczów z "okręgówki", a jednocześnie drużyn, które otwierają tabelę. W Przyrowie Piast - wicelider podejmować będzie lidera Olimpię Huta Stara. Emocji nie powinno zabraknąć!