logo

Aktualności - II liga

II liga: remis Rakowa w Katowicach z Rozwojem

2 dni temu o 19:15

Połowicznie udała się wyprawa Rakowa do Katowic na mecz z Rozwojem w ramach 27 kolejki rozgrywek o punkty w II lidze. Prowadzenie dla częstochowian zdobył w 6 minucie Tomas Petrasek, gospodarze wyrównali w 57 minucie po rzucie karnym wykonywanym przez Kowalczyka.

II liga: trudny mecz przed Rakowem. Rozwój Katowice to niewygodny przeciwnik!

21 kwi 2017 o 20:21

W 27-mej kolejce II-ligowych rozgrywek przed częstochowskim Rakowem trudny mecz. Rozwój Katowice szczególnie na własnym boisku jest niewygodnym rywalem, a to właśnie tam w sobotnie popołudnie zagra wicelider tabeli.

Podsumowanie 26. kolejki II ligi

20 kwi 2017 o 11:14

Wygrywając z Puszczą Niepołomice zespół Rakowa umocnił się na drugim miejscu w ligowej tabeli i zwiększył przewagę nad kolejnym zespołem do 7. punktów.

II-ligowy hit przy Limanowskiego dla Rakowa. Emocje były do ostatnich sekund meczu!

15 kwi 2017 o 12:41

Od 0:1 do 2:1 dla Rakowa po niesamowitych emocjach szczególnie w końcowej fazie meczu. Raków mimo, że przegrywał od 19 minuty potrafił odwrócić losy tego trudnego i bardzo ważnego meczu. Brawo!

II ligowy hit w Częstochowie. Raków zagra z 3-cią w tabeli Puszczą Niepołomice.

13 kwi 2017 o 08:32

W Wielką Sobotę punktualnie w samo południe (12:00) rozpocznie się przy Limanowskiego hit 26 kolejki II-ligowych rozgrywek. Wicelider Raków grać będzie z zajmującą 3-cie miejsce w tabeli Puszczą Niepołomice.

Podsumowanie 25. kolejki II ligi

10 kwi 2017 o 10:33

Bezbramkowy remis Rakowa wykorzystała Odra Opole, która wygrywając w Rybniku ponownie awansowała na fotel lidera II ligi.

II liga: Hit w Radomiu bez goli. Radomiak - Raków 0:0

7 kwi 2017 o 19:55

W meczu rozpoczynającym 25 kolejkę o mistrzostwo II ligi licznie zebrani kibice na stadionie w Radomiu nie doczekali się gola. Radomiak zremisował z Rakowem Częstochowa 0:0

Piątek na boiskach II ligi: Raków zagra w Radomiu, a Odra Opole w Rybniku!

6 kwi 2017 o 11:01

25 kolejka w II lidze rozpocznie się piątkowymi meczami w Radomiu i w Rybniku. Na drodze lidera tabeli Rakowa stanie tym razem Radomiak. Odra w Rybniku też nie będzie miała łatwo bo ROW cały czas musi walczyć o pozostanie w II lidze.

Akademia Raków ma nowego dyrektora!

5 kwi 2017 o 12:38

Akademia Raków zyskała dyrektora. Od kwietnia za kompleksowy rozwój szkółki odpowiedzialny będzie Marek Śledź. Powołanie tak doświadczonej osoby na to stanowisko pozwoli na podniesienie poziomu szkolenia młodych piłkarzy z Częstochowy i okolic.

Podsumowanie 24. kolejki II ligi

4 kwi 2017 o 07:37

Dzięki zwycięstwu nad Siarką Tarnobrzeg i potknięciu Odry Raków powrócił na pierwsze miejsce w tabeli II ligi.