logo


Aktualności - III liga

III liga: nareszcie wygrana Skry przy Loretańskiej

2 dni temu o 19:01

Każda bielska drużyna to niewygodny rywal. Nie inaczej było w sobotnie popołudnie przy Loretańskiej, gdzie Skra podejmowała BKS Stal Bielsko-Biała. W tym wyrównanym meczu zadecydował 1 gol, zdobyty przez "skrzaka" Nowaka w 89 minucie meczu. Po tym meczu Skra zajmuje 7-me miejsce w tabeli.III liga: w 23-ciej kolejce 7 meczów w sobotę, 2 w niedzielę.

21 kwi 2017 o 19:50

W 23-ciej kolejce III ligi częstochowska Skra zagra po raz drugi z rzędu przy Loretańskiej. Przeciwnikiem będzie tak jak tydzień temu zespół z Bielska-Białej - tym razem jednak BKS Stal. Bielszczanie są na 4-tym miejscu w tabeli i mają 4 punkty więcej od "skrzaków". Jest zatem szansa na zniwelowanie tej różnicy do 1 punktu. Warunek - wygrana z BKS-em.W III lidze: remis Skry przy Loretańskiej z Rekordem Bielsko-Biała

15 kwi 2017 o 21:44

Komplet meczów 22 kolejki został rozegrany w Wielką Sobotę w III lidze. Częstochowska Skra w meczu z Rekordem prowadziła 1:0 (gol Nowaka w 61 min.) ale goście za sprawą Sobika w 67 min. doprowadzili do wyrównania. Przy Loretańskiej zatem podział punktów z którego bardziej zadowoleni byli bielszczanie.III liga: w 22-giej kolejce Skra zagra u siebie z Rekordem Bielsko-Biała

13 kwi 2017 o 08:43

Komplet meczów 22 kolejki w III lidze (gr.III) rozegrany zostanie w Wielką Sobotę 15 kwietnia. Częstochowska Skra zagra przy Loretańskiej z mającym o 3 punkty więcej w tabeli Rekordem Bielsko-Biała. Wiosną "skrzaki" u siebie jeszcze nie zapunktowały. Może teraz będzie inaczej?III liga: przełamanie "skrzaków" w Wałbrzychu i pierwsze wiosenne punkty

9 kwi 2017 o 18:18

W niedzielne popołudnie seria wiosennych porażek częstochowskiej Skry zakończona została w Wałbrzychu. Po golach Niedbały i Kowalczyka "skrzaki" zdobyły pierwsze 3 wiosenne punkty. Podopieczni trenera Dziółki przesunęli się w tabeli na 8 miejsce.III liga: trudny mecz przed Skrą. Czas przerwać serię porażek.

7 kwi 2017 o 10:41

W 3-ch wiosennych meczach o III-ligowe punkty częstochowska Skra jeszcze po stronie zdobyczy ma zero. W Wałbrzychu łatwo też nie będzie ale to najwyższa pora na przerwanie tej złej passy porażek.III liga: Skra w dołku. Trzecia porażka z rzędu!

1 kwi 2017 o 15:56

Falubaz Zielona Góra przed sobotnim meczem 20-tej kolejki III ligi wydawał się być w zasięgu częstochowskiej Skry. Boisko jednak zweryfikowało tą sytuację i podopieczni trenera Dziółki ponieśli trzecią wiosenną porażkę. Sytuacja robi się trudna bo "skrzaki" obsuwają się w tabeli na coraz niższą pozycję. Zmniejsza się też zapas punktów nad strefą spadkową.III liga: "do trzech razy sztuka" - czy będą pierwsze punkty Skry w 3-cim wiosennym meczu?

30 mar 2017 o 12:37

Z Falubazem Zielona Góra zagra w sobotę o 13:00 przy Loretańskiej częstochowska Skra. Po 2-ch wcześniejszych porażkach dla podopiecznych trenera Dziółki to bardzo ważny mecz. "Skrzaki" aby nie stracić kontaktu z górną częścią tabeli muszą zainkasować najlepiej 3 punkty. Czy tak będzie? Oby!III liga: "Skrzaki" ze Zdzieszowic wracają bez punktów!

25 mar 2017 o 17:03

1:3 przegrała częstochowska Skra w Zdzieszowicach z tamtejszym Ruchem w ramach 19-tej kolejki rozgrywek o punkty w III lidze (gr.III). To druga wiosenna porażka podopiecznych trenera Jakuba Dziółki.III liga: "skrzaki" jadą do wicelidera tabeli. Czy coś ugrają?

24 mar 2017 o 14:29

W 19-tej kolejce o III-ligowe punkty w grupie III częstochowska Skra jedzie do Zdzieszowic na mecz z wiceliderem tabeli. Wydaje się, że na tą chwilę Ruch to jedyny rywal lidera z Jastrzębia w walce o awans do II ligi. Przed podopiecznymi trenera Dziółki zatem bardzo trudne zadanie - postawić się wiceliderowi.