logo

Aktualności - III liga

Zwycięski sparing Skry na własnym stadionie

10 lut 2018 o 13:41

W pierwszym sparingowym meczu na własnym stadionie Skra Częstochowa pokonała III-ligową Sołę Oświęcim 5:0

Skrzaki lepsze od Rozwoju Katowice

3 lut 2018 o 22:37

W sobotę 3 lutego częstochowska Skra zmierzyła się w meczu sparingowym z II-ligowym Rozwojem Katowice. Trenerzy umówili się, że zespoły rozegrają trzy tercje po 35 minut.

Skra zremisowała w sparingu z rezerwami Legii Warszawa

28 sty 2018 o 23:35

Przygotowująca się do wznowienia rozgrywek w III lidze Skra Częstochowa w trzecim swoim meczu sparingowym zremisowała w Ząbkach z drugim zespołem warszawskiej Legii. Gola dla skrzaków zdobył w 52 minucie Piotr Nocoń.

Paweł Ściebura zastąpił Jakuba Dziółkę w III-cio ligowej Skrze

22 sty 2018 o 23:41

Skra Częstochowa od kilku dni ma nowego trenera. Dotychczasowy asystent Jakuba Dziółki 32-letni Paweł Ściebura będzie w III lidze prowadził częstochowskich Skrzaków.

Skra Częstochowa lepsza w sparingu od 10-ej drużyny II ligi

20 sty 2018 o 19:21

Częstochowskie "Skrzaki" w sobotnie popołudnie po dwóch golach Piotra Noconia i jednym Dawida Niedbały wygrali z II-ligowcem 3:0

Trener Skry Częstochowa odchodzi do I-ligowego GKS-u Katowice

12 sty 2018 o 12:44

Trener lidera III ligi Skry Częstochowa Jakuba Dziółka przyjął ofertę z klubu Nice 1 Ligi GKS-u Katowice. Zostanie asystentem nowego trenera katowickiego klubu Jacka Paszulewicza.

Skra wznowiła treningi po przerwie zimowej

10 sty 2018 o 00:01

W poniedziałek 8 stycznia do treningów po zimowych urlopach wrócili zawodnicy lidera III ligi Skry Częstochowa. W wieczornym treningu na Lorecie wzięli udział niemal wszyscy zawodnicy.

Lider III ligi ma już zaplanowane zimowe sparingi

7 gru 2017 o 17:31

Częstochowska Skra przedstawiła plan zimowych sparingów. "Skrzacy" przygotowując się do rundy wiosennej rozegrają 9 meczów kontrolnych. Na Loretańskiej będzie można obejrzeć tylko dwa sparingi: z Polonią Poraj i Ruchem Radzionków. W ostatnim meczu przed wznowieniem rozgrywek Skra zagra przy Limanowskiego mecz z Rakowem Częstochowa.

Skra Częstochowa mistrzem jesieni w III lidze !

19 lis 2017 o 23:32

Bezbramkowy remis Skry w Bielsku-Białej przy jednoczesnej porażce drugiej w tabeli Stali Brzeg sprawiły, że "Skrzaki" przerwę zimową przeczekają na miejscu lidera III ligi!

Jesienny finisz w III lidze. Skra jedzie na mecz do Bielska-Białej

16 lis 2017 o 12:31

BKS Stal Bielsko-Biała to niedzielny przeciwnik częstochowskiej Skry w meczu ostatniej jesiennej kolejki w III lidze (gr.III). Bardzo dobrze spisujący się w tych rozgrywkach podopieczni trenera Dziółki mają szansę zimową przerwę w rozgrywkach spędzić w fotelu lidera tabeli. Kandydatów do tego jest tylko 2-ch. "Skrzaki" i Stal Brzeg. O tym kto będzie pierwszy na półmetku rozgrywek zadecydują niedzielne mecze w Bielsku i w Brzegu.