logo


Aktualności - Klasa Okręgowa

"Okręgówka": hit w Kamyku na remis, niespodzianka w Kamieńskich Młynach

2 dni temu o 18:27

31 goli padło w sobotniej 17-tej kolejce o punkty w częstochowskiej "okręgówce". W najciekawszym meczu w Kamyku zwycięzcy nie było. Pogoń zremisowała z Zielonymi Żarki 1:1. Szansy na "mistrzostwo jesieni" nie wykorzystał Orzeł Kiedrzyn, który przegrał w Kamieńskich Młynach z tamtejsza Wartą. Za tydzień będą jeszcze odrabiane zaległości ale z 18 drużyn 14 ma już wolne do wiosny!3-ch kandydatów do "mistrza jesieni". Która drużyna zimę spędzi w fotelu lidera?

17 lis 2017 o 10:27

Sobotnimi meczami 17-tej kolejki zakończy się runda jesienna w częstochowskiej "okręgówce" (w następną sobotę rozegrane jeszcze będą 2 zaległe mecze). W zestawie par mamy hit w Kamyku, gdzie tamtejsza Pogoń (3 lokata w tabeli) podejmować będzie lidera Zielonych Żarki."Okręgówka": strzelił 4 gole w ważnym meczu swojej drużyny i jest liderem wśród "snajperów"!

13 lis 2017 o 10:41

W sobotnim meczu na szczycie tabeli Zieloni Żarki - Gmina Kłomnice strzelecką formą błysnął Bartosz Gliński. Piłkarz Zielonych pokonał aż 4 razy golkipera z Kłomnic i ... został samodzielnym liderem w klasyfikacji strzelców w częstochowskiej "okręgówce". Co ciekawe z czołówki snajperów wszyscy zdobyli po minimum 1-nym golu.Niedziela na boiskach "okręgówki": hit w Kiedrzynie dla gospodarzy i remis w Szczekocinach

12 lis 2017 o 09:17

W dwóch niedzielnych meczach zamykających przedostatnią jesienną kolejkę rozgrywek w częstochowskiej "okręgówce" padło 6 goli: 2 w meczu Orzeł Kiedrzyn - Pogoń Kamyk (2:0) i 4 w Szczekocinach, gdzie Sparta zremisowała z Wartą Mstów (2:2). W tabeli liderują Zieloni Żarki przed Orłem Kiedrzyn i Pogonią Kamyk.W "okręgówce": jednostronny hit w Żarkach, grad goli w sobotnich meczach!

11 lis 2017 o 12:52

W sobotnich 7-miu meczach 16-tej kolejki rozgrywek w częstochowskiej "okręgówce" padło sporo goli. W hitowym meczu w Żarkach Zieloni rozgromili Gminę Kłomnice aż 6:1. W innych meczach wysokich wyników też nie brakowało.Korekty w "okręgówce" z walkowerami. Mecze jednak zostaną rozegrane!

11 lis 2017 o 12:19

Z dwoma meczami 9-tej kolejki w częstochowskiej "okręgówce" (23/24-09-2017 - wtedy były fatalne warunki pogodowe-boiskowe) były problemy. Mecze nie zostały rozegrane i orzeczono w nich walkowery dla gospodarzy (Lotnik Kościelec - MLKS Woźniki oraz Płomień Kuźnica Marianowa - Orzeł Psary/Babienica. Drużyny gości się odwołały i ... mecze zostaną jednak rozegrane. To dobra decyzja w duchu fair-play."Okręgówka": w sobotę hit w Żarkach, w niedzielę hit w Kiedrzynie!

10 lis 2017 o 08:37

W przedostatniej jesiennej kolejce rozgrywek w częstochowskiej "okręgówce" w zestawie par są 2-hitowe mecze, które mogą nieco zmienić tabelę na 4-ch pierwszych miejscach.Wygrali zaległy mecz i "wskoczyli" na fotel lidera "okręgówki".

8 lis 2017 o 13:46

W środowy wieczór 8 listopada w Kamyku został rozegrany zaległy mecz z 14 kolejki rozgrywek. Pogoń Kamyk wygrała ze Spartą Szczekociny 3:1 i "wskoczyła' na fotel lidera tabeli na 2 kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej rozgrywek w częstochowskiej "okręgówce"."Okręgówka": 6 goli Jacka Rokosy i skok do czołówki strzelców!

7 lis 2017 o 10:00

W niedzielnym meczu w Golcach snajperskimi umiejętnościami (nie pierwszy raz zresztą) błysnął Jacek Rokosa, który dla swojej drużyny Amatora Golce strzelił aż 6 goli w wygranym meczu z LZS Mrzygłód. Dołączył tym samym do czołówki strzelców, gdzie prowadzą exe-quo Bartosz Gliński (Zieloni Żarki) oraz Maciej Wolski (Orzeł Kiedrzyn).Festiwal goli w 2-ch niedzielnych meczach "okręgówki", a i tak wszystko nie weszło!

5 lis 2017 o 17:30

Dwa niedzielne mecze i aż ... 20 goli - to bilans na zamknięcie 15-tej kolejki rozgrywek w częstochowskiej "okręgówce". Takiego strzelania dawno nie było! W Golcach kibice zobaczyli 12 goli, a w Pankach 8.