logo

Aktualności - Klasa Okręgowa

Duet trenerów młodego pokolenia poprowadzi wiosną drużynę w "okręgówce"!

14 sty 2016 o 10:43

Zajmująca 10-te miejsce po 15 kolejkach (w gr.II częstochowskiej "okręgówki") Skra II Częstochowa będzie w wiosennych rozgrywkach prowadzona przez duet trenerów młodego pokolenia. Obaj czyli Mateusz Bik i Łukasz Pietrasiński mają za sobą występy w III-ligowym zespole z ul. Loretańskiej.

Zaległości w "okręgówce" i w Klasie "A" odrobione!

11 lis 2015 o 19:45

W środę rozegrane zostały zaległe mecze i ... zgodnie z zajmowanymi miejscami przez zespoły grające w tych meczach niespodzianek nie zanotowano.

W "okręgówce" strzelono łącznie w obu grupach 700 goli. Został 1 zaległy mecz!

10 lis 2015 o 19:37

W rozgrywkach częstochowskiej "okręgówki" za nami 15 kolejek i zaległy mecz w Golcach (Amator - Lotnik Kościelec - środa 11-11-g.11:00) . Bilans 700 goli może zatem zostać poprawiony, no chyba, że będzie 0:0. Na podsumowania jesiennego grania w "okręgówce" jeszcze będzie czas ale wydaje się, że rywalizacja wiosną bardziej ciekawie zapowiada się w gr.I

[FOTO] Niedziela na boiskach "okręgówki" i już ... zimowa przerwa

8 lis 2015 o 19:05

Gmina Kłomnice (gr.I) i Sparta Lubliniec (gr.II) to zespoły, które zimową przerwę w rozgrywkach częstochowskiej "okręgówki" spędzą na pierwszych miejscach w tabelach.

[FOTO] "Okręgówka": w sobotę ciekawe wyniki, a jak będzie w niedzielę?

7 lis 2015 o 19:14

W sobotę rozegrano 5 meczów w gr.I częstochowskiej "okręgówki". W gr.II rozegrano 3 mecze. Wyniki były ciekawe, a jak będą wyglądały tabele rozgrywek przed zimową przerwą dowiemy się dopiero po zakończeniu niedzielnych meczów w obu grupach.

Kl."O": ostatnie emocje w tym roku. Które drużyny przez przerwę będą liderami?

6 lis 2015 o 16:42

Po 3 zespoły z gr.I i gr.II kandydują do ... objęcia prowadzenia w tabelach częstochowskiej "okręgówki" przed zimową przerwą. Weekendowa kolejka zapowiada się zatem bardzo ciekawie.

[FOTO] Po 14 kolejkach w "O": strzelili już 647 goli (357 w gr.I i 290 w gr.II)

2 lis 2015 o 21:37

W rozgrywkach częstochowskiej "okręgówki" za nami 14 kolejek. Rozegrano 167 meczów. Wśród strzelców bez zmian - nadal prowadzą : Mateusz Teodorczyk z Olimpii Huta Stara (gr.I) oraz Damian Kotas z Lotnika Kościelec (gr.II)

[FOTO] "Okręgówka" : kolejka nr 14 - jedni zyskali, inni stracili!

31 paź 2015 o 16:48

Ciekawe wyniki zanotowano w 14-tej kolejce w częstochowskiej "okręgówce". Na Stradomiu kibice zobaczyli 5 goli, a liderująca w gr.I do sobotniego meczu Pogoń Kamyk poległa przy Sabinowskiej aż 1:4. Na fotelu lidera ponownie Gmina Kłomnice. W gr.II trwa bardzo dobra passa Sparty Lubliniec i Płomienia Kuźnica Marianowa

"Okręgówka": wszystkie mecze w sobotę, zmiany w tabelach nieuniknione!

30 paź 2015 o 12:00

Sobotnia 14-ta kolejkach w częstochowskiej "okręgówce" zapowiada się niezwykle interesująco. W obu grupach dojdzie do kilku ciekawych spotkań po których zmiany w tabelach są nieuniknione.

W Kl."O" po 13 kolejkach: strzelili już 597 goli (332 w gr.I i 264 w gr.II)

27 paź 2015 o 20:31

W rozgrywkach częstochowskiej "okręgówki" za nami 13 kolejek. Rozegrano 155 meczów (1 mecz: Amator - Lotnik zostanie rozegrany w innym terminie). Wśród strzelców prowadzą : Mateusz Teodorczyk z Olimpii Huta Stara (gr.I) oraz Damian Kotas z Lotnika Kościelec (gr.II)