logo


"Okręgówka": Sparta Lubliniec odskakuje rywalom. Do końca rozgrywek 5 kolejek!

W jedynym niedzielnym ale jakże ważnym meczu dla układu tabeli w grupie mistrzowskiej częstochowskiej "okręgówki" Sparta Lubliniec wygrała z Gminą Kłomnice. To oznacza, że na 5 kolejek prze końcem sezonu spartanie mają 5 punktów przewagi nad Zielonymi Żarki i LZS-em Mrzygłód.Aktualności

Orzeł Kiedrzyn i Sparta Szczekociny bliżej awansu do "okręgówki"

W obu podgrupach mistrzowskich w częstochowskiej Klasie "A" w części finałowej sezonu jak na razie nic się nie zmienia. Na 4 kolejki przed końcem rozgrywek blisko awansu do "okręgówki" są Orzeł Kiedrzyn i Sparta Szczekociny. Obydwa zespoły wygrały swoje mecze w weekendowej kolejce.

Klasa "B" (Częstochowa): liderzy wygrali swoje mecze, awans jest bliżej!

Emocje w obu grupach częstochowskiej Klasy "B" trwają w najlepsze. Tym razem nie było potknięć liderów, którzy wygrali mecze na własnych boiskach. To oznacza, że kolejny krok w stronę awansu do Klasy "A" został zrobiony.

Podokręg Lubliniec: sporo goli w meczach Kl. "A" i "B"

W Podokręgu Lubliniec w Klasie "A," w weekendowej kolejce nr 22 padło 38 goli. W Klasie "B" w 5-ciu meczach 19 kolejki bramkarze wyciągali piłkę z siatki 25 razy. W tabelach liderują: Orzeł Psar/Babienica w Klasie "A" i Orzeł Pawonków w Klasie "B".

IV-ligowe "derby" przy Limanowskiego dla Polonii Poraj

Na bocznym boisku przy Limanowskiego w przedostatnich derbach tego sezonu w IV lidze rezerwy Rakowa przegrały z Polonią Poraj 2:4.Ogłoszenia klubowe

Polonia Unia Widzów zaprasza kreatywnych i ambitnych zawodników do gry w pierwszym zespole w klasie rozgrywkowej B. Zapewniamy dobrą organizację, atmosferę w zespole i szacunek. Mamy pomysł na grę i wspólny cel. Kontakt 785- 952-467.

Galeria zdjęć


Współpracujemy m.in. z...

rakow.com.pl
rksrakow.pl
Olimpiakos
R-Style