logo

Aktualności - Regionalne

3 maja - w "A" i "B"-klasie odrobią zaległości z minionego weekendu!

8 godzin temu

W środę 3 maja o g. 17:00 rozegrane zostaną mecze o mistrzostwo Klasy "A" (kolejka nr 20) i "B" (kolejka nr 10). Mecze te miały być rozegrane w weekend 22/23 kwietnia ale zostały odwołane ze względu na ubiegłotygodniowe duże opady śniegu.

IV-ligowe "derby" w Myszkowie dla gospodarzy. Sprawę załatwił 1 gol.

2 dni temu o 19:42

W sobotnim zestawie par 25 kolejki o punkty w IV lidze mieliśmy mecz "derbowy" w Myszkowie. Gospodarze tamtejszy MKS Wygrał w najskromniejszych rozmiarach z KS Panki. Polonia Poraj strzeliła 3 gole w meczu wyjazdowym z RKS-em Grodziec ale tylko zremisowała bo tez straciła 3 gole.

II liga: remis Rakowa w Katowicach z Rozwojem

2 dni temu o 19:15

Połowicznie udała się wyprawa Rakowa do Katowic na mecz z Rozwojem w ramach 27 kolejki rozgrywek o punkty w II lidze. Prowadzenie dla częstochowian zdobył w 6 minucie Tomas Petrasek, gospodarze wyrównali w 57 minucie po rzucie karnym wykonywanym przez Kowalczyka.

III liga: nareszcie wygrana Skry przy Loretańskiej

2 dni temu o 19:01

Każda bielska drużyna to niewygodny rywal. Nie inaczej było w sobotnie popołudnie przy Loretańskiej, gdzie Skra podejmowała BKS Stal Bielsko-Biała. W tym wyrównanym meczu zadecydował 1 gol, zdobyty przez "skrzaka" Nowaka w 89 minucie meczu. Po tym meczu Skra zajmuje 7-me miejsce w tabeli.

No to będzie niezły finisz w "okręgówce" w części zasadniczej tego sezonu!

2 dni temu o 12:55

Wiadomo już, że mecze 21 kolejki w obu grupach częstochowskiej "okręgówki", które miały zostać rozegrane 22/23 kwietnia zostały przełożone na 3 maja g.17:30. Będzie zatem niezły finisz na zakończenie części zasadniczej tego sezonu bowiem kolejka nr 22 odbędzie się w sobotę 29 kwietnia o godz.17:00

Tylko 1 mecz zostanie rozegrany w Podokręgu Lubliniec!

2 dni temu o 12:45

W Podokręgu Lubliniec przypadające do rozegrania mecze na weekend 22/23 kwietnia zostały z wiadomych pogodowych (a raczej śniegowych) względów odwołane. Odbędzie się tylko 1 mecz o punkty w Klasie "A" w którym Unia Lisowice zagra z liderem tabeli Orłem Psary/Babienica (23-04-2017 g.16:00)

II liga: trudny mecz przed Rakowem. Rozwój Katowice to niewygodny przeciwnik!

21 kwi 2017 o 20:21

W 27-mej kolejce II-ligowych rozgrywek przed częstochowskim Rakowem trudny mecz. Rozwój Katowice szczególnie na własnym boisku jest niewygodnym rywalem, a to właśnie tam w sobotnie popołudnie zagra wicelider tabeli.

IV-ligowcy wracają w weekend do gry. W minioną środę pauzowali z przymusu.

21 kwi 2017 o 20:00

Środowa kolejka w IV lidze została odwołana (intensywne i duże opady śniegu) i przełożona na 17 maja. W weekend 22/23 kwietnia mecze odbędą się już zgodnie z planem i w ramach tej 25 kolejki w zestawie par jest m.in. mecz "derbowy": MKS Myszków - KS Panki.

III liga: w 23-ciej kolejce 7 meczów w sobotę, 2 w niedzielę.

21 kwi 2017 o 19:50

W 23-ciej kolejce III ligi częstochowska Skra zagra po raz drugi z rzędu przy Loretańskiej. Przeciwnikiem będzie tak jak tydzień temu zespół z Bielska-Białej - tym razem jednak BKS Stal. Bielszczanie są na 4-tym miejscu w tabeli i mają 4 punkty więcej od "skrzaków". Jest zatem szansa na zniwelowanie tej różnicy do 1 punktu. Warunek - wygrana z BKS-em.

Mieli szczęście w losowaniu. Zaczną od II rundy!

20 kwi 2017 o 11:22

W Katowicach odbyło się losowanie par Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Zespołom z naszego regionu MKS-owi Myszków i MLKS-owi Woźniki trafił się w I rundzie wolny los.