logo


Aktualności - Regionalne

[FOTO] 2 ostatnie sprawdziany Rakowa przed startem w Nice 1 Lidze

4 godziny temu

W sobotę częstochowski Raków na tydzień przed inauguracją rozgrywek w Nice 1 Lidze rozegrał 2 mecze sparingowe: z ŁKS-em Łódź oraz z Zagłębiem II Lubin.Sparing: Ruch Radzionków - Skra Częstochowa 0:3 (0:2)

5 godzin temu

W 4-tym swoim meczu sparingowym w ramach przygotowań do III-ligowych rozgrywek w nowym sezonie częstochowska Skra grała w Radzionkowie z tamtejszym IV-ligowym Ruchem. Po przegranej w Bełchatowie, remisie w Działoszynie i porażce przed tygodniem na Rakowie tym razem "skrzaki" wygrały z "cidrami".Zmiany na ławkach trenerskich!

10 godzin temu

Po zakończeniu poprzedniego sezonu, a przed rozpoczęciem przygotowań do nowych rozgrywek w niektórych zespołach z naszego regionu doszło do zmiany trenerówPuchar Polski w Podokręgu Lubliniec rozlosowany!

23 godziny temu

Do rozgrywek Pucharu Polski w Podokręgu Lubliniec zgłosiło się 18 drużyn, a mecze I rundy rozegrane zostaną 5/6 sierpnia. Zwycięzcy awansują do II rundy.Weekendowe sparingowe granie!

wczoraj o 07:57

Przygotowania drużyn z naszego regionu do nowego sezonu trwają w najlepsze. Rozgrywane są też sparingi, których jest coraz więcej.Kolejny (ósmy już) nowy piłkarz przy Limanowskiego!

wczoraj o 07:46

Kolejnym zawodnikiem, który podpisał kontrakt z Rakowem jest Bartosz Szcząber. 19-latek swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Astrze Spytkowice. Następnie trafił do Hutnika Nowa Huta. Od sezonu 2012/2013 środkowy pomocnik grał w drużynach juniorskich Progresu Kraków. Bartosz od kilku tygodni przebywał na testach w Rakowie. Brał udział w obozie przygotowawczym w Zielonce, a także wystąpił w spotkaniach kontrolnych."Okręgówka" zacznie 12 sierpnia !

2 dni temu o 21:21

Osiemnaście zespołów rozpocznie za 3 tygodnie rywalizację w Klasie Okręgowej w sezonie 2017/2018.Sezon się zbliża, a tym pomysłem Kluby powinny się zainteresować!

2 dni temu o 12:11

Wychodząc naprzeciw potrzebom klubów, szczególnie z drużyn klas niższych oraz grup młodzieżowych, Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń S.A. przygotował pierwszy ogólnopolski program ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NWW).Raków podbija stawkę!

17 lip 2017 o 21:38

Kibice powinni pamiętać akcję z poprzedniego sezonu dotyczącą zakupu karnetów "Świętuj z nami awans lub otrzymaj zwrot pieniędzy!”. Tym razem włodarze Rakowa postanowili pójść krok dalej.[FOTO] Sparingowe "derby" Częstochowy. Raków - Skra 2:1 (2:0)

16 lip 2017 o 08:00

W sobotę Raków grał w Puławach (runda wstępna PP), a Skra w Działoszynie (sparing). W niedzielę oba zespoły spotkały się przy Limanowskiego aby rozegrać mecz sparingowy między sobą.