W II lidze : niewygodny rywal w sobotę przyjeżdża na Raków

10432-W_II_lidze_niewygodny_rywal_w_sobote_przyjezdza_na_Rakow

W najbliższą sobotę Raków zmierzy się na własnym stadionie z Puszczą Niepołomice. Początek spotkania o godzinie 16.00. Puszcza zajmuje 9-te miejsce w tabeli i ma na swym koncie 11 punktów – wszystkie zdobyła na wyjazdach !!!

W najbliższą sobotę Raków zmierzy się na własnym stadionie z Puszczą Niepołomice. Początek spotkania o godzinie 16.00. Puszcza zajmuje 9-te miejsce w tabeli i ma na swym koncie 11 punktów – wszystkie zdobyła na wyjazdach !!! Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie z Kotwicą Kołobrzeg piłkarze Rakowa powrócili na czwarte miejsce w tabeli. Obecnie na swoim koncie mamy 13 punktów. Liderem w dalszym ciągu MKS Kluczbork, który stracił punkty tylko w jednym spotkaniu (Rozwój Katowice 0:3). Nasz najbliższy przeciwnik, Puszcza Niepołomice po siedmiu kolejkach znajduje się na dziewiątej pozycji w tabeli z dorobkiem 11 punktów. W ostatniej kolejce wygrali na wyjeździe z Limanovią Limanowa 1:2 mimo, że jeszcze dziesięć minut przed końcem spotkania przegrywali 0:1. W 83 minucie za sprawą Łukasza Nowaka wyrównali wynik meczu, a w 90 minucie dzięki trafieniu Zbigniewa Zakrzewskiego zdobyli bramkę, która dała im wygraną w tym spotkaniu.

W letnim okresie przygotowawczym do drużyny z Niepołomic dołączyło kilku zawodników, którzy obecnie stanowią o sile pierwszej „jedenastki”. Są nimi m.in. Witold Cichy z Kolejarza Stróże, Dariusz Gawęcki z Olimpii Grudziądz, Adrian Napierała z GKS-u Katowice oraz Piotr Madejski i Zbigniew Zakrzewski z Miedzi Legnica. Ten drugi w ostatnim meczu strzelił bramkę, która dała drużynie Puszczy zwycięstwo.

Klub z Niepołomic opuścili za to m.in. Bartosz Biel (Wigry Suwałki), Mateusz Cholewiak (Stal Mielec), Paweł Moskwik (Piast Gliwice) oraz Krystian Stępniowski (Cracovia).

Mecz Rakowa z Puszczą Niepołomice już w najbliższą sobotę na Limanowskiego. Początek spotkania o godzinie 16.00. Zapraszamy serdecznie!