Robert Brzęczek zagrał przeciwko Turcji

10781-Robert_Brzeczek_zagral_przeciwko_Turcji

Robert Brzęczek pojawił się w podstawowym składzie reprezentacji Polski do lat 19, w meczu towarzyskim przeciwko Turcji. Pomocnik Rakowa spędził na boisku czterdzieści pięć minut.

Robert Brzęczek pojawił się w podstawowym składzie reprezentacji Polski do lat 19, w meczu towarzyskim przeciwko Turcji. Pomocnik Rakowa spędził na boisku czterdzieści pięć minut. Na zgrupowanie kadry młodzieżowej Brzęczek wyjechał w poniedziałek. Generalnym sprawdzianem dla polskiego zespołu był czwartkowy mecz towarzyski z Turcją. Pomocnik Rakowa pojawił się na boisku w podstawowym składzie. Selekcjoner reprezentacji Polski Rafał Janas wystawił Brzęczka na lewej pomocy. – Uważam, że nie był to zły występ w moim wykonaniu – opowiada nam Brzęczek. – Cieszę się, że znów mogłem wystąpić w reprezentacji. Szkoda, że nie udało nam się wygrać. Straciliśmy bramkę w ostatniej minucie. Z przebiegu meczu uważam, że byliśmy lepszym zespołem. Myślę, że naszą drużynę stać na lepszą grę. Nie jesteśmy jeszcze dobrze zgrani. W zespole jest wiele nowych twarzy, w tym także ja – dodaje pomocnik Rakowa.

Zgrupowanie zakończy się w piątek. Tego dnia Brzęczek wróci do Częstochowy. Czasu na regenerację sił nie będzie miał jednak zbyt wiele, bo już w niedzielę Raków zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg (godz. 13:00).