Skra nie dała rady rezerwom Podbeskidzia Bielsko-Biała i przegrała 1:2

11376-Skra_nie_dala_rady_rezerwom_Podbeskidzia_Bielsko_Biala_i_przegrala_1_2

Kiedy w 10 minucie meczu Kamil Sobala zdobył gola na 1:0 dla Skry wydawało się, że jest szansa na pokonanie II drużyny Podbeskidzia Bielsko-Biała. Szczęście jednak uśmiechnęło się do gości bo szybko wyrównali, a w końcówce meczu zadali decydujący cios. Skra Częstochowa – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:2 (1:1) 1:0 – Sobala 10′, 1:1 – Trochim 13′, 1:2 – Gladus 88′

SKRA Częstochowa : Procek – Górecki, Woldan, Piwiński, Tomczyk – Ogłaza, Musiał, Nocoń (75′ Łazowski), Sobala, Niedbała (61′ Konacki, 86′ Marek) – Andrzejewski. Trener Piotr MROZEK.

PODBESKIDZIE II Bielsko-Biała : Pieczonka – Zakrzewski, Kareta, Pietrasiak, Jarosz – Kuszmider, M. Felsch, Trochim, Gladus, Byrski (68. Wajdzik) – Jonkisz. Trener Dariusz MRÓZEK.

Komplet wyników sobotnich meczów oraz aktualną tabelę III ligi opolsko śląskiej można zobaczyć TUTAJ