W III lidze Skra wysoko wygrała ze Skalnikiem Gracze

11686-W_III_lidze_Skra_wysoko_wygrala_ze_Skalnikiem_Gracze

W sobotnim meczu w ramach 34 kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi opolsko-śląskiej częstochowska Skra wysoko wygrała z zajmującym 19 (przedostatnie) miejsce w tabeli Skalnikiem Gracze 6:1. Do przerwy przy Loretańskiej było już 3:0 Gole dla Skry strzelili : Woldan (z karnego), Sobala – 2, Gerega, Andrzejewski oraz Bednarek.

W meczu ze Skalnikiem częstochowski zespół grał w składzie : Procek – Gerega, Szwarga, Woldan, Tomczyk, Ogłaza (57′ Mastalerz), Piwiński, Musiał, Sobala (57′ Kowalski), Andrzejewski, Socha (57′ Bednarek)