[FOTO] Niedziela na boiskach „okręgówki” i już … zimowa przerwa

12435-FOTO_Niedziela_na_boiskach_okregowki_i_juz_zimowa_przerwa

Gmina Kłomnice (gr.I) i Sparta Lubliniec (gr.II) to zespoły, które zimową przerwę w rozgrywkach częstochowskiej „okręgówki” spędzą na pierwszych miejscach w tabelach. Póki co w niedzielę dokończona została 15 kolejka.

W gr.I na Stradomiu gospodarze koniecznie chcieli wygrać bo 3 punkty zapewniały im 4-te miejsce i spokojną przerwę zimową. Goście z Boronowa tanio skóry nie sprzedali bo też w razie wygranej na Stradomiu to właśnie oni wskoczyliby na 4-te miejsce. Mecz mógł się podobać bo obie drużyny niezwykle ambitnie grały o końcowy korzystny rezultat. Punkty zostały jednak na Stradomiu, gospodarze wygrali 2:0.

Zdjęcia z meczu : KS STRADOM-AJD Cz-wa – JEDNOŚĆ Boronów można zobaczyć TUTAJ

W gr.II w niedzielę rozegrane zostały 3 mecze. Tylko w Golcach gospodarze poradzili sobie z przyjezdnymi. W Koniecpolu lepsi od Pilicy goście z Kalet, a w Częstochowie młoda drużyna Skry II nie dała rady Sparcie Lubliniec.

Zdjęcia z meczu SKRA II Częstochowa – SPARTA Lubliniec można zobaczyć TUTAJ

W środę 11 listopada w Golcach rozegrany zostanie zaległy mecz w który Amator podejmować będzie Lotnika Kościelec. Dla obu drużyn po meczu rozpocznie się zimowa przerwa. Inne zespoły mają ją już rozpoczętą.