Pięć goli w meczu kontrolnym i wygrana Rakowa 3:2

12749-Piec_goli_w_meczu_kontrolnym_i_wygrana_Rakowa_3_2

W środowym sparingu piłkarze Rakowa wygrali ze Zjednoczonymi Bełchatów 3:2. Bramki dla czerwono-niebieskich zdobywali Maksym Kowal, Daniel Rumin i zawodnik testowany.

W środowym sparingu piłkarze Rakowa wygrali ze Zjednoczonymi Bełchatów 3:2. Bramki dla czerwono-niebieskich zdobywali Maksym Kowal, Daniel Rumin i zawodnik testowany. Trenerzy Krzysztof Kołaczyk i Przemysław Cecherz nie ukrywali, że w tym pojedynku dostaną szansę zawodnicy młodzi oraz ci, którzy w sobotę wystąpili w mniejszym wymiarze czasowym.

Czwartoligowiec z Bełchatowa wynik otworzył już w 2 minucie. Po dośrodkowaniu w pole karne – po faulu – pod bramką Rakowa mocno się zakotłowało co ostatecznie wykorzystał jeden z zawoników gości.

Nieco ponad 10 minut później Raków atakował prawą stroną, a całą akcję zamknął uderzeniem Maksym Kowal i doprowadził do wyrównania.

W 33 minucie bełchatowianie mieli kolejny stały fragment gry, który ponownie zamienili na bramkę. Do przerwy mimo wyraźnej przewagi RKS-u wynik nie uległ zmienia.

Przed początekiem drugiej połowy w naszej ekipie dokonano kilku zmian. Częstochowianie wyrównali po główce Daniela Rumina w 60 minucie.

Kolejne sparingi nasz zespół rozegra w sobotę ze Skrą Częstochowa o 11:00 i Puszczą Niepołomice o 13:00 (oba spotkania na Limanowskiego 83)

RKS Raków – Zjednoczeni Bełchatów 3:2 (1:2)

0:1 – 2 min.

1:1 – Kowal 13′

1:2 – 33 min.

2:2 – Rumin 60′ 3:2 – zawodnik testowany 74′

Skład Rakowa: Zawodnik testowany 1 (46′ – Stępień) – Zawodnik testowany 2, Kendzia (46′ – Małolepszy), Zawodnik testowany 3, Ofmański, Zawodnik testowany 4, Bronisławski (46′ – Dobosz), Misik, Wojtyra, Rumin, Kowal.