Puchar Wójta Gminy Wręczyca Wielka dla Huragana Jezioro

12791-Puchar_Wojta_Gminy_Wreczyca_Wielka_dla_Huragana_Jezioro

Z udziałem 6-ciu zespołów zostały w niedzielę 7 lutego rozegrane XVI Mistrzostwa Gminy Wręczyca Wielka w Halowej Piłce Nożnej o Puchar wójta gminy. W meczu finałowym Huragan jezioro po dogrywce wygrał 2:1 z Olimpią Truskolasy i został triumfatorem tego Turnieju. Końcowa klasyfikacja:

Nagrody indywidualne:

Najlepszy piłkarz: Marcin Zalewski (Olimpia Truskolasy)

Najlepszy bramkarz: Jakub Leśkiewicz (Sokół Wręczyca Wielka)

Piłkarskie odkrycie: Mateusz Antoniak (Sokół Wręczyca Wielka)

Najlepszy strzelec: Marcin Zalewski (Olimpia Truskolasy)

Huragan Jezioro grał w Turnieju w składzie: Kamil Drynda (br), Daniel Gruca Kamil Jakubowski, Mateusz Mandat, Michał Bajur, Jarosław Szymanek, Jakub Chyra, Łukasz Fijałkowski, Karol Zdunek, Patryk Beleć, Krystian Wilk; grający trener: Paweł Labocha.