III liga: Remis Skry na boisku lidera tabeli

13528-III_liga_Remis_Skry_na_boisku_lidera_tabeli

W meczu 5 kolejki o mistrzostwo III ligi (gr.III) częstochowska Skra zremisowała w Bielsku-Białej z liderem tabeli Rekordem 1:1 (1:0). Gospodarze przy stanie 1:0 nie wykorzystali rzutu karnego, a „skrzaki” za sprawą Piotra Mastalerza w II połowie doprowadzili do remisu. To cenny punkt zdobyty na trudnym terenie.

III liga – kolejka nr.5 – sobota 20-08-2016 g.17:00Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 1:1 (1:0)1:0 Ogrocki 16 min.1:1 Mastalerz 74 min.

Skra w meczu z Rekordem grała w następującym składzie :Kosut – Mastalerz, Błaszkiewicz, Holik (66′ Kopeć), Olejnik, Musiał, Ł. Kowalczyk, Nocoń, Niedbała (61′ Tylec), Witkowski, Nowak (73′ Włodarczyk).