II liga: remis Rakowa z Błękitnymi w Stargardzie

13725-II_liga_remis_Rakowa_z_Blekitnymi_w_Stargardzie

Częstochowski Raków imponująco rozpoczął mecz w Stargardzie. Po 6 minutach piłka w bramce Błękitnych była już 2 razy. Gospodarze grali jednak do końca i ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

II liga – kolejka nr 11Sobota 01-10-2016 g.13:00Błękitni Stargard – Raków Częstochowa 2:2 (1:2)0:1 Figiel (z karnego) – 3 min.0:2 Petrasek (głową) – 6 min.1:2 Flis – 24 min.2:2 Inczewski – 85 min.

Błękitni Stargard: Wróbel – Szymusik (46′ Karmański), Baranowski, Liśkiewicz, Rogala, Kazimierowicz, Lisowski, Fadecki, Flis (74′ Magnuski), Czapłygin (86′ Pluta), Brzeziański (65′ Inczewski).

Raków Częstochowa: Loska – Góra, Duriska, Petrasek, Cyfert,(36′ Szymański), Mazan, Margol, Malinowski (81′ Siedlik), Figiel, Kowalczyk (86′ Zaradny), Czerkas.