Pucharowe ostatki w tym roku: 2 mecze i 9 goli

13942-Pucharowe_ostatki_w_tym_roku_2_mecze_i_9_goli

W sobotę rozegrane zostały 2 mecze ćwierćfinałowe o Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa. W Ostrowach było blisko dogrywki ale gospodarze piłkarze Naprzodu stracili gola już w doliczonym czasie gry drugiej połowy i ostatecznie przegrali ze Skrą 2:3. W drugim meczu Kmicic Kruszyna przegrał z Orłem Kiedrzyn 1:3 (mecz rozegrano w Częstochowie na boisku przy ul Starzyńskiego).

Zestaw par rundy ćwierćfinałowej

26-11-2016 godz.14:00 Kmicic Kruszyna – Orzeł Kiedrzyn 1:3 (1:2) 26-11-2016 godz.13:00 Naprzód Ostrowy – Skra Częstochowa 2:3 (1:0)

wiosna 2017 Piast Przyrów – MKS Myszkówwiosna 2017 Zieloni Żarki – Polonia Poraj