II liga futsalu: stracili gola w ostatniej minucie i … przegrali pierwszy raz!

13948-II_liga_futsalu_stracili_gola_w_ostatniej_minucie_i_przegrali_pierwszy_raz

W środowy wieczór w Bielsku-Białej futsaliści Kmicica Złote Arkady Częstochowa grali o punkty w 4-kolejce rozgrywek z liderem tabeli Rekordem Ii. Niestety gol stracony w ostatniej minucie spowodował to, że Kmicic przegrał pierwszy raz w rozgrywkach i dystans punktowy do lidera niestety się powiększył.

Rekord II Bielsko-Biała – Kmicic Częstochowa 4:3 (2:3)

1:0 Hilbrycht (2. min.)1:1 Gierczak (7. min., z rzutu karnego)1:2 Pałyga (12. min.)2:2 Hilbrycht (13. min.)2:3 Suliński (20, min.)3:3 Dudek (23. min.)4:3 Hilbrycht (40. min.)

II liga futsal: aktualna tabela oraz statystyki rozgrywek