II liga: remis Rakowa w Katowicach z Rozwojem

14386-II_liga_remis_Rakowa_w_Katowicach_z_Rozwojem

Połowicznie udała się wyprawa Rakowa do Katowic na mecz z Rozwojem w ramach 27 kolejki rozgrywek o punkty w II lidze. Prowadzenie dla częstochowian zdobył w 6 minucie Tomas Petrasek, gospodarze wyrównali w 57 minucie po rzucie karnym wykonywanym przez Kowalczyka.

II liga – kolejka nr 27Sobota 22-04-2017 g. 17:00Rozwój Katowice – Raków Częstochowa 1:1 (0:1)0:1 Petrasek 6 min.1:1 Kowalczyk 57 min. (z karnego)

Rozwój Katowice: Soliński – Czekaj, Kowalczyk, Jaroszek, Trąbka, Kowalski, Murawski, Szczepański, Rutkowski, Sobotka, M. Płonka.

Raków Częstochowa: Lis – Mesjasz, Petrasek, Góra (85′ Żmijewski), Mizgała, Figiel, Duriska, Margol, Kowalczyk (74; Oziębała), Czerkas, Wróbel.