Amatorska Liga Piłki Nożnej – grad goli w piątkowych meczach

14395-Amatorska_Liga_Pilki_Noznej_grad_goli_w_piatkowych_meczach

Ostatnie dwa tygodnie z racji Świąt Wielkanocnych oraz załamania pogody przyniosły sporo przełożonych i odwołanych spotkań. Dwa piątkowe spotkania przyniosły za to grad bramek. W pojedynkach Jagiellończyków z Marexem i Pewniaka z Dawidem bramkarze wszystkich drużyn aż 18 razy musieli wyciągać piłkę z bramek.

Jagiellończycy z Marexem po pierwszej połowie prowadzili już 5:1. W drugiej połowie już tylko Marex strzelał bramki. Pogoń prawie się udała. Marex doprowadził do wyniku 4:5 ale aby doprowadzić do remisu brakło już czasu.W drugim meczu Dawid oraz Pewniak od pierwszych minut rozpoczęli ostre strzelanie i po kwadransie Dawid prowadził już 3:0. Zmobilizowało to zawodników Pewniaka bo jeszcze w pierwszej połowie zdołali oni strzelić 4 bramki. Druga część meczu była spokojniejsza. Drużyny zdobyły jeszcze po jednej bramce i starcie Dawida z Goliatem tzn. Pewniakiem, kończy się wynikiem 5:4 na korzyść Pewniaka. Nadchodzący tydzień przyniesie większą dawkę spotkań bo oprócz planowych spotkań odbędzie się kilka meczy przełożonych z okresu świątecznego. Ciekawie zapowiadają się zwłaszcza pojedynki SDP Koral Kłobuck z Exact Systems Klub 54 Jędryka oraz zaległy mecz 13 kolejki pomiędzy Pewniakiem i SDP Koral Kłobuck.Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo”.