III liga: Skra nadal zwycięska przy Loretańskiej!

14957-III_liga_Skra_nadal_zwycieska_przy_Loretanskiej

W najskromniejszych rozmiarach czyli 1:0 częstochowska Skra wygrała z rezerwami Zagłębia Lubin. Zwycięskiego gola strzelił w 85 minucie meczu Piotr Mastalerz. To 6-ta wygrana „skrzaków” w tym sezonie przy Loretańskiej.

III ligaKolejka nr 11 – Sobota 07-10-2017 g. 17:00Skra Częstochowa – Zagłębie II Lubin 1:0 (0:0)1:0 85 min. Mastalerz

Skra Częstochowa : Krzczuk – Mastalerz, Woldan, Holik, Obuchowski, Napora, Ogłaza, Musiał (7′ Kowalczyk), Nocoń(90′ Kowalski), Niedbała (73′ Brzęczek), Nowak (44′ Rumin)

Zagłębie II Lubin : Hładun – Spychała (84′ Więcek), Oko, Bieliński, Gołebiowski(67′ Goyke), Soszyński, Andrzejczak, Żyra, Nehrebecki (41′ Dudziak), Pakulski (73′ Czuban), Ślisz

III liga (gr.III) – wyniki kolejki nr 11, aktualna tabela i statystyki rozgrywek