Nice 1 liga: podział punktów w Czestochowie, Raków – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1

15021-Nice_1_liga_podzial_punktow_w_Czestochowie_Rakow_Podbeskidzie_Bielsko_Biala_1_1

Nice 1 liga: podział punktów w Czestochowie

W 8 minucie zaległego meczu z 12-tej kolejki rozgrywek padł pierwszy gol w Częstochowie w meczu Rakowa z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Szczęście dopisało gościom bo trochę pechowo przy strzale Milosza Kozaka interweniował bramkarz Rakowa. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy gospodarzy i niestety zatrzepotała w siatce. Na szczęście w 79 min. z rzutu wolnego wyrównał Krystian Wójcik

Nice 1 LigaMecz zaległy z 12-tej kolejki rozgrywekŚroda 18-10-2017 g. 15:00Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)0:1 samobójcza 8 min.1:1 Wójcik 79 min. (z rzutu wolnego)

Raków Częstochowa: Kos – Petrasek, Niewulis, Boateng, Malinowski, Łabojko, Figiel, Mondek (68′ Tomalski), Wójcik (84′ Mesjasz), EMbalo (63′ Piceluk), Papikyan

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Fabisiak – Jaroch, Wiktorski, Malec, Moskwik, Hanzel, Rakowski, Sierpina (82′ Podgórski), Iliev, Kozak (89′ Sobczak), Tomczyk

Nice 1 Liga – wyniki zaległych meczów z kolejki nr 12, aktualna tabela i statystyki rozgrywek