logo

Wiadomości > III ligaTagi: III ligarunda wiosennaSezon 2017/2018Skra Częstochowa

Hat-trick Rumina, ale tylko remis Skry w Dzierżonowie

Redakcja, 7 kwi 2018 o 20:19

W rozegranym sobotnim meczu III ligi grupy III częstochowska Skra zremisowała z Lechią Dzierżoniów 3:3. Skrzaki przegrywając już 2:0, doprowadzili do wyrównania, a później do prowadzenia 2:3, by w 88 minucie stracić bramkę na wagę zwycięstwa. Hat-trickiem popisał się Daniel Rumin, strzelając gole w 70, 74 i 84 minucie

<p>Po remisie w Dzierżonowie Skra Częstochowa zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli III ligi ze stratą tylko 2 punktów do liderujacego KS Polkowice</p><p><br></p><p>07.04.2018, godzi. 16:00, III liga gr. III<strong class="redactor-inline-converted"><br>Lechia Dzierżoniów – Skra Częstochowa 3:3 (0:0)</strong></p> <p>1:0 Buryło (48.)<br>2:0 Niedojad (66.)<br>2:1 Rumin (70.)<br>2:2 Rumin (74.)<br>2:3 Rumin (84.)<br>3:3 Niedojad (88.)</p> <p><strong class="redactor-inline-converted">Skra Częstochowa:</strong> Krzczuk – Mastalerz (19. Tomczyk) , Woldan, Holik, Obuchowski – Napora, Musiał, Ogłaza (83. Rogala), Niedbała, Nocoń, Rumin</p> <p><strong class="redactor-inline-converted">Lechia Dzierżoniów:</strong> Spaleniak – Słonecki, Pietkiewicz, Korkuś, Jóźwik, Buryło, Tomaszewski, Lechocki (46. Barski) , Szydziak, Borowy (73. Paszkowski), Nidojad</p><p><a href="http://www.astar.webd.pl/rozgrywki,liga,13,341,iii-liga.html" target="_blank"><strong>- Zobacz wyniki 22 kolejki i aktualną tabelę III ligi gr. III</strong></a><br></p>

Źródło : własne / ks-skra.pl