Zabrakło pięciu minut…

3845-Zabraklo_pieciu_minut

Zaledwie pięciu minut zabrakło piłkarzom Rakowa w odniesieniu drugiego z rzędu zwycięstwa na własnym stadionie.

Zaledwie pięciu minut zabrakło piłkarzom Rakowa w odniesieniu drugiego z rzędu zwycięstwa na własnym stadionie.Nasz zespół dwukrotnie wychodził na prowadzenie z Miedzią Legnica, ale ostatecznie zremisował 2:2. Obie bramki dla Rakowa zdobył Mateusz Zachara, dla którego było to czwarte i piąte trafienie w lidze.

Częstochowa, 29 sierpnia – godz. 17.00

RAKÓW – MIEDŹ LEGNICA 2:2 (1:0)

1:0 Zachara (45’, asysta Ogłaza)

1:1 Żółtowski (58’, z rzutu karnego)

2:1 Zachara (61’, asysta Gajos)

2:2 Żółtowski (85’, z rzutu wolnego)

SĘDZIOWAŁ: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg). ŻÓŁTE KARTKI: Kos, Pluta, Ogłaza (Raków) – Cisse (Miedź). CZERWONA KARTKA: Pluta (za dwie żółte). WIDZÓW: 1000.

RAKÓW: Kos – Mastalerz, Pluta, Górecki (68. Nogal), Kowalczyk – Ogłaza – Kmieć (55. Ł. Kowalczyk), Witczyk, Gajos (87. Nogal), Ceglarz (63. Świerk) – Zachara.

MIEDŹ: Syamin – Żółtowski, Kucharzak, Paszliński, Spaczyński – Piotrowski, Kowal (70. Pazurkiewicz), Cisse, Bzdęga (59. Bzdęga)– Garuch, Orłowski