[FOTO] Raków pokonał Wisłę z okazji obchodów 90-lecia istnienia klubu!

5041-FOTO_Rakow_pokonal_Wisle_z_okazji_obchodow_90_lecia_istnienia_klubu

Raków Częstochowa wygrał z obecnym Mistrzem Polski Wisłą Kraków 1:0. Piękną bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 26 minucie Łukasz Kowalczyk. Dudu Biton na początku drugiej polowy nie wykorzystał rzutu karnego! (49 zdjęć)1 września 2011, 17:00 – CzęstochowaRaków Częstochowa – Wisła Kraków 1:0 (1:0)26′ Łukasz Kowalczyk

Raków Częstochowa: 1. Maciej Szramowiat (33, 33. Mariusz Stępień; 62, 33. Mateusz Kos) – 19. Paweł Kowalczyk (62, 14. Radosław Werner), 2. Adrian Pluta, 5. Arkadiusz Hyra (46, 4. Adam Łysek), 6. Piotr Mastalerz (46, 3. Krzysztof Napora), 11. Jacek Rokosa (46, 20. Marcin Czerwiński), 10. Łukasz Kmieć (46. 8. Sławomir Ogłaza), 13. Kamil Witczyk (46, 7. Paweł Nocuń; 89, 21. Mateusz Górecki), 15. Rafał Czerwiński (46, 23. Dawid Nabiałek), 17. Łukasz Kowalczyk (68, 16. Mateusz Orzechowski), 18. Adrian Świerk (46, 9. Artur Pląskowski).

Wisła Kraków: 1. Milan Jovanić – 22. Marko Jovanović, 4. Osman Chávez (46, 3. Adrian Stanek), 6. Gordan Bunoza, 13. Dragan Paljić – 77. Ivica Iliev, 7. Radosław Sobolewski (46, 45. Daniel Brud), 11. Gervasio Núñez, 16. Tomáš Jirsák, 10. Łukasz Garguła – 20. Dudu Biton.

Sędziowie: Patryk Podwysocki oraz Sebastian Rozpondek i Tomasz Barański; sędzia techniczny: Robert Kowalczyk (wszyscy Wydział Sędziowski Częstochowa)