Grali przez 70 min. w przewadze, gole padły w końcówce!

6044-Grali_przez_70_min_w_przewadze_gole_padly_w_koncowce

Grali przez 70 min. w przewadze

W meczu otwierającym 22 kolejkę spotkań o mistrzostwo III ligi opolsko-śląskiej w Częstochowie na „Lorecie” kibice obejrzeli 2 gole. Długo jednak trzeba było na nie czekać!

W meczu otwierającym 22 kolejkę spotkań o mistrzostwo III ligi opolsko-śląskiej w Częstochowie na „Lorecie” kibice obejrzeli 2 gole. Długo jednak trzeba było na nie czekać! W tym meczu goście od 20 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce jednego ze „stranieri” w ich składzie. Piłkarze Skry atakowali ale obrona Piotrówki i ich bramkarz aż do 81 minuty wychodzili obronną ręką. Dopiero wtedy golkipera gości głową pokonał Mateusz Woldan. Po tym golu Piotrówka rzuciła się do odrabiania strat i stworzyła dwie klarowne sytuacje jednocześnie odsłoniła swoje szyki obronne. No i przyjezdni już w doliczonym czasie gry zostali skarceni po raz drugi. Zimną krew w sytuacji sam na sam zachował Kamil Groborz i gospodarze podtrzymali tym samym zwycięską passę meczów na „Lorecie”.

III liga Piątek 27 -04-2012 g. 19:00 JDB Skra Częstochowa – LZS Piotrówka 2:0 (0:0) 81 min. 1:0 Mateusz Woldan 90 min. 2:0 Kamil Groborz