logo


Aktualności - Regionalne

Zagrają a'konto wiosny !

9 lis 2005 o 01:00

Jak na razie pogoda sprzyja piłkarzom, dlatego też w niektórych klasach rozgrywkowych a'konto rundy wiosennej zostaną jeszcze rozegrane<br>1 lub 2 kolejki mistrzowskie.<br>Pierwsza wiosenna kolejka w Klasie Okręgowej już w piątek<br>11 listopada o g.13:00III liga - Nareszcie wygrali !

5 lis 2005 o 01:00

Bardzo ważne zwycięstwo w Słubicach odnieśli piłkarze Rakowa<br><b>Polonia Słubice - Raków Częstochowa 0:3 (0:1)</b><br>22 min. 0:1 Rogalski<br>70 min. 0:2 Rogalski<br>84 min. 0:3 SołtysikOkręgówka - remis w meczu na szczycie !!!

5 lis 2005 o 01:00

<b>Victoria Częstochowa - Orzeł Psary/Babienica 1:1 (0:1)</b><br>Sporo kibiców, dobra organizacja meczu, występy tanecznego zespołu dziewcząt i orkiestry dętej oraz ... zawiedzeni i jedni, i drudzy. Mecz choć emocjonujący to trochę rozczarował.<br>Zdjęcia z meczu zamieszczamy w Galerii, a relację z meczu poniżej.Baraże u juniorów ! Raków awansował do Śl. Ligi Jun. Młodszych !

4 lis 2005 o 01:00

Ostatni trzeci mecz barażowy zadecydował o tym, że w Śląskiej Lidze Juniorów Młodszych wiosną zagrają juniorzy Rakowa Częstochowa.<br><b>Raków Częstochowa - Pogoń Kamyk 3:0 (2:0)<br>Pogoń Kamyk - Ajaks Częstochowa 1:1 (0:1)</b><br><b>Ajaks Częstochowa - Raków Częstochowa 0:6 (0:1)</b><br><br>Od rundy wiosennej w strukturach Śląskiego Związku Piłki Nożnej swoje mecze rozgrywać będzie nowo tworzona Śląska Liga Juniorów Młodszych. Właśnie o jedno miejsce w nowej lidze rozegrane zostaną w dniach 4-6 listopada mecze barażowe z udziałem drużyn, które w rozgrywkach rundy jesiennej w swoich grupach juniorów młodszych zajęły I miejsca.Listopadowe granie !

4 lis 2005 o 01:00

Jak na listopad to piłkarze i kibice nie mogą narzekać na pogodę. Powoli jednak rozgrywki rundy jesiennej dobiegają końca, a zdobyte teraz punkty pozwolą niektórym drużynom (niestety tylko niektórym) na spokojną pracę treningową w okresie zimowej przerwy.<br>Póki co jednak przed nami ciekawie zapowiadająca się kolejka."Okręgówka" - kto mistrzem jesieni ?

3 lis 2005 o 01:00

W sobotę na stadionie Victorii (Częstochowa ul.Krakowska 80) dojdzie do bardzo ciekawego meczu. Spotkają się w nim zespoły, które po 14 kolejkach mają na koncie po 13 zwycięstw i po 1 remisie. Stawka tego meczu to "mistrzostwo jesieni".<br><b>05-11-2005 g.13:00 Victoria Częstochowa - Orzeł Psary-Babienica</b>Niedzielne mecze w "okręgówce" !

30 paź 2005 o 01:00

W dwóch niedzielnych meczach o mistrzostwo Klasy Okręgowej zamykających 14 kolejkę spotkań padło 9 goli. Victoria Częstochowa wygrywając z rezerwami Sparty Lubliniec (4:0) objęła przodownictwo w tabeli, a Jura Niegowa zaaplikowała Zniczowi Kłobuck 5 goli i awansowała na 5 miejsce.<br>Już w najbliższą sobotę <b>hit</b> : Victoria Cz-wa - Orzeł Psary-Babienica<br>Emocji przy Krakowskiej 80 nie powinno zabraknąć - już dzisiaj namawiamy kibiców aby zarezerwowali sobie 2 godziny żeby obejrzeć w akcji liderów "okręgówki".Remis jak porażka !

29 paź 2005 o 01:00

<b>III liga</b><br>Raków Częstochowa - Promień Żary 0:0<br>Ten remis to jak porażka. Po słabym niestety meczu częstochowianie dopisali do swojego konta tylko 1 punkt, a sytuacja w tabeli jest po prostu kiepska.<br><br><b>IV liga</b><br>Zieloni Żarki - Sparta Lubliniec 2:1<br>Źródło Kromołów - KS Włodar Częstochowa 3:2<br>ŁTS Łabędy - MKS Myszków 0:0Weekendowe potyczki !

28 paź 2005 o 01:00

<b>III liga</b> Raków Cz-wa - Promień Żary<br>Kibice i sympatycy "naszego" jedynaka w III lidze liczą, że po przerwaniu "czarnej serii" porażek tym razem Raków dopisze do swojego konta 3 punkty.Oby tak było !<br><br><b>IV liga</b><br>Zieloni Żarki - Sparta Lubliniec<br>Źródło Kromołów - KS Włodar Częstochowa<br>ŁTS Łabędy - KS Myszków<br>Z wiadomych względów najciekawiej zapowiadają się "derby" w Żarkach. Obydwie drużyny grają ostatnio w kratkę i dlatego wynik tej potyczki pozostaje niewiadomą<br>KS Włodar Cz-wa i MKS Myszków zagrają na wyjazdach z niewygodnymi przeciwnikami. Każda zdobycz punktowa ucieszy z pewnością wiernych sympatyków tych drużyn.Włodar bez stadionu ?

27 paź 2005 o 01:00

Nadal nierozstrzygnięta pozostaje sprawa stadionu przy ulicy Sabinowskiej, na którym swoje mecze rozgrywają piłkarze Włodara. Wraz z końcem października wygasa dotychczasowa umowa o bezpłatnej dzierżawie obiektu przez klub. Urząd Miasta jest zainteresowany jego wykupem z rąk obecnego właściciela, ale na razie jedynym efektem są trwające właśnie negocjacje.