fbpx
sobota, 17 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Zebranie sprawozdawcze CzOZPN

- REKLAMA -
- Reklama -

W poniedziałek 16 czerwca w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy o g. 17:00 (I termin) i o 17:15 (II termin) odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.
CzOZPN na 30 dni przed planowanym terminem zebrania zgodnie ze statutem powinien poinformować wszystkie Kluby o terminie zebrania (czy wszystkie Kluby zostały poinformowane ??) – jeżeli tak to mamy nadzieję, że delegaci z Klubów stawią się w komplecie i otrzymają szczegółowe informacje z 2-letniej działalności Związku tak w kwestiach organizacyjnych jak finansowych i choćby takich dlaczego rozgrywki juniorów starszych były tak krótkie (1,5 miesiąca runda jesienna i 1,5 miesiąca runda wiosenna).
Jasne i czytelne sprawozdanie i brak kwestii spornych pozwoli stwierdzić działaczom klubowym, że 2 lata temu dokonali dobrego wyboru na zmianę włodarzy częstochowskiej piłki.

– Zobacz Porządek Obrad oraz Regulamin Obrad Walnego Zebrania Sprawozdawczego CzOZPN

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

Raków Częstochowa :Pochodzący z Bydgoszczy Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. ...
- Reklama -
- REKLAMA -