fbpx
sobota, 17 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Słaba frekwencja, burzliwe momenty zebrania

- REKLAMA -
- Reklama -

W poniedziałek w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej podsumowujące 2 lata działalności nowo wybranego Zarządu.
Przy słabej frekwencji odbyło się w miniony poniedziałek Walne Zebranie Sprawozdawcze CzOZPN.
Stawili się na nie (oprócz zaproszonych gości) delegaci tylko z 42 Klubów co stanowiło 41,17 % uprawnionych do wzięcia udziału w obradach.
W części zasadniczej delegatom przedstawiono sprawozdanie z działalności Zarządu za okres minionych 2 lat oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.

Zebranie momentami było bardzo burzliwe szczególnie w części dotyczącej dyskusji w temacie sprawozdań jak i w sprawach różnych. Nie obyło się bez wypominania dawnych grzechów z przeszłości poprzednich władz Związku. Kontrowersje jak zwykle przy takich zebraniach budziły także finanse i gospodarowanie nimi.
Można by się tutaj dużo rozpisywać ale i tak nie odda się pełnej informacji jak wyglądało to zebranie jeśli kogoś tam nie było.
Podobały nam się stwierdzenia na koniec zebrania Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej Rudolfa Bugdoła, który stwierdził, że to zebranie można było lepiej przygotować i Wiceprezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryka Kuli, który nie mógł się nadziwić jak środowisko częstochowskich działaczy piłkarskich jest podzielone i nawiązał na koniec swojego krótkiego wystąpienia do swoich młodych lat , że zawsze mu mówiono, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje.
A my dodamy do tego – oby wszyscy poszli po rozum do głowy i działali dla dobra piłki – może za 2 lata na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym nie będzie kłótni tylko będzie konstruktywna i rzeczowa dyskusja o dalszym rozwoju piłki nie tylko w regionie częstochowskim.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

Raków Częstochowa :Pochodzący z Bydgoszczy Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. ...
- Reklama -
- REKLAMA -