fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Raków lepszy od Manchesteru City!

- REKLAMA -
- Reklama -

W miniony weekend podopieczni trenera Tomasza Sobczaka z rocznika 2003` zajęli trzecie miejsce w międzynarodowym turnieju w Uniejowie. Młodzi piłkarze Rakowa okazali się najlepszą Polską drużyną i pozostawili za sobą takie drużyny jak Manchester City i Partizan Belgrad!
Bardzo dużo dobrego słychać ostatnio na temat rocznika 2003` w Rakowie. Nie ma czemu się dziwić, bowiem Ci młodzi piłkarze prezentują niesamowitą formę, potwierdzając to wysokimi lokatami na prestiżowych turniejach. W miniony weekend brali udział w turnieju Termy Uniejów Poland Cup 2014. Był to turniej dwudniowy, w którym udział brało dwadzieścia drużyn z Polski i z Europy. Jednak, aby wziąć udział w tym turnieju, piłkarze trenera Tomasza Sobczaka musieli wygrać inny turniej – SMS Cup w Łodzi. Rok temu w tym właśnie turnieju, grając przeciwko 30 najlepszym drużynom w Polsce, to piłkarze Rakowa okazali się najlepsi. Za sobą pozostawili takie drużyny jak Lech Poznań, Legia Warszawa, FCB Escola Varsovia i Warta Poznań.

Więcej informacji w tym temacie przeczytasz TUTAJ

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej z udziałem trenera Marka Papszuna poświęconej piątkowemu meczowi ze Śląskiem Wrocław. ...
- Reklama -
- REKLAMA -