fbpx
piątek, 23 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

IV liga : ostatnia jesienna kolejka i ostatnie „derby” w tej rundzie

- REKLAMA -
- Reklama -

W weekend rozegrana zostanie ostatnia 15-ta kolejka o IV-ligowe punkty. W zestawie par mamy także ostatnie „derby” przed zimową przerwą w rozgrywkach. Mecz w Woźnikach pomiędzy MLKS-em, a Zielonymi Żarki zapowiada się niezwykle interesująco.
Tydzień temu MLKS sprawił miłą niespodziankę i wygrał w Radzionkowie z liderującym w tabeli Ruchem, a Zieloni stracili wygraną Z Pilicą Koniecpol w ostatnich minutach meczu. Tak czy inaczej to „derby” rządzą się swoimi prawami i mecze zawsze są zacięte i ciekawe. Jak będzie w sobotę w Woźnikach ?

Szansę na wyjazdowe punkty będą miały drużyny Rakowa II oraz Polonii Poraj. Przeciwnicy Rakowa II – Fortuna Gliwice oraz Polonii Poraj – Slavia Ruda Śląska – nie należą do najmocniejszych tym bardziej wypadałoby coś ugrać.

Runda jesienna zakończy się niedzielnym meczem w Koniecpolu. Gospodarze, którym nie udało się tej jesieni zdobyć takiej ilości punktów aby zimowa przerwa w Koniecpolu była spokojna z pewnością zagrają o 3 punkty, które pozwolą optymistycznie spojrzeć na przygotowania do rundy rewanżowej.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 15-tej kolejki IV ligi śląskiej gr.I

– Zobacz tabelę meczów derbowych z udziałem drużyn z regionu częstochowskiego

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

A pamiętasz jak…? Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, 5.06.1996 r.

Raków Częstochowa :W sezonie 1995/1996 piłkarze Rakowa Częstochowa osiągnęli najlepszy jak dotąd wynik w najwyższej klasie rozgrywkowej, plasując się...
- Reklama -
- REKLAMA -