II liga : Wyjazdowa wygrana Rakowa

10751-II_liga_Wyjazdowa_wygrana_Rakowa

W wyjazdowym meczu z beniaminkiem II ligi Nadwiślanem Góra piłkarzom Rakowa łatwo nie było. Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0. Raków w II części spotkania nie dał za wygraną i odwrócił losy meczu. To ważna wygrana w kontekście ciekawych wyników 16 kolejki rozgrywek.

W wyjazdowym meczu z beniaminkiem II ligi Nadwiślanem Góra piłkarzom Rakowa łatwo nie było. Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0. Raków w II części spotkania nie dał za wygraną i odwrócił losy meczu. To ważna wygrana w kontekście ciekawych wyników 16 kolejki rozgrywek. II liga – Kolejka nr 16 – Niedziela 09-11-2014 g.13:00 Nadwiślan Góra – Raków Częstochowa 1:2 (1:0) 1:0 Setla 38′ 1:1 Pawlusiński 58′ (z karnego) 1:2 Mońka 85′

Nadwiślan Góra : Florek – Jurek, Kaszok, Balul, Małkowski (73′ Svarups), Łączek, Ogrocki (68′ Skrobol), Furczyk (87′ Legierski), Matysek, Setla, Setlak

Raków Częstochowa : Wróbel – Pluta, Góra, Reiman, Stefanowicz, Pląskowski (70′ Balogun), Kmieć (87′ Kowalczyk), Pawlusiński, Brzęczek (90′ Żurawski), Holik, Marchewka (62′ Mońka)