Seria 3-ch porażek przełamana. Skra wygrywa w ostatnim meczu o punkty w tym roku

10825-Seria_3_ch_porazek_przelamana_Skra_wygrywa_w_ostatnim_meczu_o_punkty_w_tym_roku

Częstochowska Skra pojechała do Pawłowic Śląskich mocno zmobilizowana. Powód to przerwanie passy 3-ch porażek z rzędu i wygranie w ostatnim tegorocznym meczu o III-ligowe punkty.

Częstochowska Skra pojechała do Pawłowic Śląskich mocno zmobilizowana. Powód to przerwanie passy 3-ch porażek z rzędu i wygranie w ostatnim tegorocznym meczu o III-ligowe punkty. Zadanie zostało wykonane – Skra wygrała w Pawłowicach Śląskich z tamtejszym Pniówkiem i zimową przerwę spędzi na 5-tym miejscu w tabeli III ligi opolsko-śląskiej. Gdyby nie te wcześniejsze 3 porażki z rzędu sytuacja mogła być znacznie lepsza i … ciekawsza. Niestety strata do liderującej w tabeli Odry Opole to 10 punktów.

III liga opolsko-śląska Kolejka nr 21 – Sobota 22-11-2014 g. 13:00 Pniówek Pawłowice Śląskie – Skra Częstochowa 0:2 (0:0)