II liga futsalu : spore emocje i aż 14 goli w Częstochowie

10853-II_liga_futsalu_spore_emocje_i_az_14_goli_w_Czestochowie

Remisem 7:7 zakończył się drugi, a pierwszy występ w Częstochowie II-ligowej drużyny futsalu WLKS Kmicic Złote Arkady AJD

Remisem 7:7 zakończył się drugi, a pierwszy występ w Częstochowie II-ligowej drużyny futsalu WLKS Kmicic Złote Arkady AJD W sobotę drużyna WLKS Kmicic Złote Arkady AJD podejmowała Energetyk Jaworzno. Nasi zawodnicy po raz pierwszy zaprezentowali się przed własną publicznością. Po pierwszym wyraźnym wyjazdowym zwycięstwie nad GTW Gliwice (3:8) apetyty na kolejne trzy punkty były bardzo rozbudzone. Już w pierwszym minutach meczu okazało się jednak, że rywal z Jaworzna będzie zdecydowanie bardziej wymagającym przeciwnikiem. Już w drugiej minucie meczu goście objęli prowadzenie po szybkiej kontrze. Częstochowianie na szczęście otrząsnęli się po stracie bramki i zaczęli kontrolować sytuację dzięki czemu na przerwę schodzili prowadząc 3:2. Druga połowa spotkania to nieustanne zmiany wyniku spotkania. Kilkukrotnie Kmicic prowadził różnicą jednej bramki, ale niestety za każdym razem Energetyk doprowadzał do remisu. Jednak to doświadczeni zawodnicy z Jaworzna w końcowych minutach wysunęli się na jednobramkowe prowadzenie 6:7. Dzięki wycofaniu bramkarza i grze w przewadze Częstochowianie w ostatniej dramatycznej minucie meczu doprowadzili do wyrównania. Więcej bramek już nie padło i drużyny podzieliły się punktami.

Strzelcy bramek dla częstochowskiej drużyny :

14′ – Ścisłowski Kamil

18′ – Suliński Kamil

20′ – Mesjasz Adam

30′ – Czerwiński Rafał

31′ – Ściebura Piotr

37′ – Nocoń Piotr

40′ – Nocoń Piotr

Spotkanie na pewno mogło podobać się kibicom. Zawodnicy zafundowali ciekawe widowisko z dużą ilością bramek oraz częstą zmianą prowadzenia.

Następny mecz drużyna WLKS Kmicic Złote Arkady AJD Częstochowa rozegra w Gorzowie Śląskim.