fbpx
niedziela, 1 sierpnia 2021
14.1 C
Częstochowa

[FOTO] 10 drużyn, 29 meczów, 84 gole i … wygrana Zielonych Żarki

- REKLAMA -
- Reklama -

W niedzielę 1 lutego rozegrano w Poraju Charytatywny Turniej Halowy Seniorów „Gramy dla Filipka”. Wśród 10 zespołów najlepsi okazali się Zieloni Żarki, którzy wygrali wszystkie mecze nie tracąc w Turnieju żadnego gola.
Zdjęcia z Turnieju można zobaczyć TUTAJ

Wyniki Turnieju :

9.00 GR.A 1 Polonia Poraj – 2 Lot Konopiska ……..4-1

9.13 GR.A 3 Olimpia Huta Stara – 4 Polonia II Poraj ………3-2

9.26 GR.B 6 Zieloni Żarki – 7 UKS Raków Częstochowa …………2-0

9.39 GR.B 8 Grom Poczesna – 9 GLKS Siedlec Duży-Gniazdów ………..0-1

9.52 GR.A 5 Orzeł Kiedrzyn – 1 Polonia Poraj …………0-2

10.05 GR.A 2 Lot Konopiska – 3 Olimpia Huta Stara ………….5-4

10.18 GR.B 10 Płomień Kuź. Mar. – 6 Zieloni Żarki …………0-1

10.31 GR.B 7 UKS Raków Cz-wa – 8 Grom Poczesna ………..2-1

10.44 GR.A 5 Orzeł Kiedrzyn – 4 Polonia II Poraj ………….0-0

10.57 GR.A 1 Polonia Poraj – 3 Olimpia Huta Stara …………1-1

11.10 GR.B 10 Płomień Kuź. Mar – 9 GLKS Siedlec Duży-Gniazdów ……….4-0

11.23 GR.B 6 Zieloni Żarki – 8 Grom Poczesna ………..1-0

11.36 GR.A 4 Polonia II Poraj – 2 Lot Konopiska ………….0-4

11.49 GR.A 3 Olimpia Huta Stara – 5 Orzeł Kiedrzyn …………2-0

12.02 GR.B 9 GLKS Siedlec Duży – 7 UKS Raków Częstochowa ………..1-2

12.15 GR.B 8 Grom Poczesna – 10 Płomień Kuź. Mar. …………1-2

12.28 GR.A 1 Polonia Poraj – 4 Polonia II Poraj ………..3-0

12.41 GR.A 2 Lot Konopiska – 5 Orzeł Kiedrzyn …………2-0

12.54 GR.B 6 Zieloni Żarki – 9 GLKS Siedlec Duży-Gniazdów …………4-0

13.07 GR.B 7 UKS Raków Cz-wa – 10 Płomień Kuź. Mar ………..0-3

Tabela gr.A
1. Polonia Poraj 4 10 10-2
2. Lot Konopiska 4 9 12-8
3. Olimpia Huta Stara 4 7 10-8
4. Orzeł Kiedrzyn 4 1 0-6
5. Polonia II Poraj 4 1 2-10

Tabela gr.B
1. Zieloni Żarki 4 12 8-0
2. Płomień Kuź. Mar. 4 9 9-2
3. UKS Raków Cz-wa 4 6 4-7
4. GLKS Siedlec D.-Gniazdów 4 4 2-10
5. Grom Poczesna 4 0 2-6

13.20 – 13.40 Pokaz sztuk walki WARDOGS Lubliniec

13.41 B2 ..Płomień Kuź. Mar… – A3 .Olimpia Huta St… ……4-1

13.54 A2..Lot Konopiska… – B3 ..UKS Raków Cz-wa…. …….0-1

14.07 o m-ce IX A5 .Polonia II Poraj – B5..Grom Poczesna. ….1-0

14.20 (I pół.) A1.Polonia Poraj – (B2-A3) .Płomień Kuź.Mar… ….2-3

14.33 (II pół.) B1.Zieloni Żarki. – (A2-B3) .UKS Raków Cz-wa.. …..1-0

14.46 – 15.01 MECZ POKAZOWY LKS Kamienica Polska – Polonia Poraj

15.02 o m-ce VII A4 .Orzeł Kiedrzyn.. – B4 .GLKS Siedlec D.-Gniazdów. ….0-2

15.15 o m-ce V .Olimpia Huta Stara.. – ..Lot konopiska……..0-2. (przegrani z B2-A3 i A2-B3

15.28 – 15.48 Mecz pokazowy Wieczny Raków – Przyjaciele Filipa.

15.50 o m-ce III .Polonia Poraj.. – .UKS Raków Częstochowa.. …5-1. (przegrani z pół.)

16.15 o m-ce I .Płomień Kuź.Mar… – .Zieloni Żarki.. ………0-2. (wygrani z pół.)

Końcowa kolejność w Turnieju :
1. Zieloni Żarki
2. Płomień Kuźnica Marianowa
3. Polonia Poraj
4. UKS Raków Częstochowa
5. Lot Konopiska
6. Olimpia Huta Stara
7. GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
8. Orzeł Kiedrzyn
9. Polonia II Poraj
10. Grom Poczesna

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

#UECL | Kulisy meczu Raków Częstochowa – FK Sūduva

#UECL | Kulisy meczu Raków Częstochowa - FK SūduvaPo rzutach karnych pokonaliśmy rywali z Litwy i awansowaliśmy...
- Reklama -
- REKLAMA -