fbpx
środa, 16 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa

Pierwsze dni Rakowa na obozie w Gutowie

- REKLAMA -
- Reklama -

Piłkarze Rakowa mają za sobą pierwszy dzień obozu przygotowawczego w Gutowie Małym. Na „dzień dobry” trener Radosław Mroczkowski zaserwował swoim podopiecznym sporą dawkę treningów.
Czerwono-niebiescy po podróży z Częstochowy nie mieli zbyt dużo czasu dla siebie. O godzinie 11.30 na boisku rozpoczął się pierwszy trening, który trwał 90 minut.

Następnie piłkarze zaplanowany mieli obiad oraz krótki odpoczynek. Zawodnicy spotkali się o 16.30 na półgodzinnej odprawie, a następnie udali się na kolejne zajęcia na boisku. Przed kolacją sztab szkoleniowy zaplanował jeszcze półgodzinny trening na siłowni.

Wtorek zapowiada się równie intensywnie. Ten dzień rozpoczął się od śniadania (godzina 8.00), a następnie w rozkładzie naszej drużyny są dwa treningi na sztucznej murawie i -ponownie – zajęcia na siłowni. W środę częstochowianie rozegrają sparing z Zagłębiem Lubin, który odbędzie się w Uniejowie.

W chwili obecnej na obozie przebywa 24 zawodników. Wśród nich jest Adrian Pluta, który wczoraj po badaniach dołączył do swoich kolegów, jednak jak na razie trenuje on indywidualnie. Nie ma natomiast już czeskiego pomocnika – Zdenka Koukala. Sztab szkoleniowy i zarząd klubu podjął decyzję o zakończeniu testów przez Zdenka. Zawodnik powrócił w poniedziałek do swojego kraju.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Krzysztof Napora po zwycięstwie w półfinale baraży o Fortunę 1. ligę | 15.06.2021

Krzysztof Napora po zwycięstwie w półfinale baraży o Fortunę 1. ligę | 15.06.2021Źródło: YouTube / SKRA Częstochowa
- Reklama -
- REKLAMA -