fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Ważny komunikat Wydziału Szkolenia CzOZPN dotyczący aktualizacji listy trenerów

- REKLAMA -
- Reklama -

Za pośrednictwem naszego serwisu Wydział Szkolenia CzOZPN zwraca się do wszystkich trenerów i instruktorów piłki nożnej nie ujętych na zamieszczonej w rozwinięciu Liście Trenerów, a zainteresowanych pracą szkoleniową o zgłoszenie swojej kandydatury w celu aktualizacji rejestru szkoleniowców.
Zgłoszenia można dokonać:
– telefonicznie na nr 515 037 273,

– osobiście w siedzibie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Częstochowie ul. Kopernika 10/12

od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 – 16.00

LISTA TRENERÓW I INSTRUKTORÓW PIŁKI NOŻNEJ CzOZPN

1. Banaś Tadeusz

2. Bański Piotr

3. Bartczyszyn Krzysztof

4. Bartłomiejczyk Sławomir

5. Bartoszek Paweł

6. Bąbiński Witold

7. Bęczkowski Robert

8. Bednarski Dariusz

9. Bekus Sławomir

10. Belka Dariusz

11. Bergier Zbigniew

12. Będkowski Andrzej,

13. Białas Augustyn

14. Bik Mateusz

15. Błaszczykowski Dawid

16. Bochenek Bogusław

17. Bodziachowski Włodzimierz

18. Borkowski Piotr

19. Borowski Piotr

20. Brdąkała Aleksander

21. Brzeziński Robert

22. Brzęczek Jerzy

23. Budny Michał

24. Bujak Waldemar

25. Całus Krzysztof

26. Chaładaj Michał

27. Cieśla Grzegorz

28. Cieślak Andrzej

29. Chobot Przemysław

30. Cyruliński Grzegorz

31. Czok Tomasz

32. Czok Mariusz

33. Dawidowski Wojciech

34. Dąbrowski Zenon

35. Dobosz Bartłomiej

36. Dobosz Bogusław

37. Domagalski Mariusz

38. Dorożyński Kazimierz

39. Dybowski Rafał

40. Dymczyk Ryszard

41. Dzierżyk Tomasz

42. Dziewoński Mateusz

43. Fidler Daniel

44. Flis Edward

45. Furch Robert

46. Furmanek Maciej

47. Gaik Arkadiusz

48. Gałus Karol

49. Gawin Artur

50. Gawroński Mateusz

51. Gęsiarz Tomasz

52. Ginda Roman

53. Głusek Łukasz

54. Gmyrek Zygmunt

55. Górecki Dariusz

56. Grabałowski Piotr

57. Grabara Cezary

58. Gracki Andrzej

59. Gromada Józef

60. Gruca Aleksander

61. Hadrych Bartosz

62. Hruzik Michał

63. Hruzik Michał

64. Hyra Szczepan

65. Jakubowski Jerzy

66. Jakubowski Dawid

67. Janiczek Paweł

68. Janiszewski Artur

69. Jankowski Dawid

70. Janusz Norbert

71. Jarzębski Tomasz

72. Jelonek Adam

73. Jelonek Michał

74. Jura Ireneusz

75. Juszczyk Tomasz

76. Juszczyk Marek

77. Kaczmarczyk Krzysztof

78. Kaczmarczyk Krzysztof

79. Kaczmarzyk Zdzisław

80. Kała Janusz

81. Kapica Tomasz

82. Karczewski Michał

83. Karoń Adam

84. Kasprzyk Tomasz

85. Kaźmierski Artur

86. Klabis Ryszard

87. Klama Jerzy

88. Klekot Damian

89. Kłak Władysław

90. Kłusek Łukasz

91. Koćwin Albert

92. Kokott Robert

93. Kokott Gothard

94. Kołaczyk Krzysztof

95. Konopka Jarosław

96. Kopacz Grzegorz

97. Kotyla Marcin

98. Kotyla Tadeusz

99. Kowalik Mariusz

100. Kowalski Bartosz

101. Kozak Wojciech

102. Kozłowski Patryk

103. Kożuch Rafał

104. Krauze Wojciech

105. Krawczyk Paweł

106. Krawczyk Marcin

107. Krawczyk Krzysztof

108. Kręblewski Michał

109. Król Sebastian

110. Krzętowski Dawid

111. Krzyczmanik Marian

112. Kubica Krzysztof

113. Kucharczyk Stefan

114. Kuczera Rafał

115. Kulasek Paweł

116. Kulig Mateusz

117. Kuś Tomasz

118. Kuziorowicz Grzegorz

119. Labocha Paweł

120. Lechowski Łukasz

121. Lamch Sławomir

122. Lampa Artur

123. Lankamer Piotr

124. Lankamer Jerzy

125. Lazik Krzysztof

126. Lebek Sebastian

127. Lenartowski Piotr

128. Lewandowski Andrzej

129. Lis Marcin

130. Łaskawski Paweł

131. Łuczyński Jacek

132. Łuszcz Tomasz

133. Maciński Jacek

134. Maj Grzegorz

135. Majcher Leszek

136. Majchrzak Robert

137. Makles Emil

138. Maliszewski Marcin

139. Małolepszy Mirosław

140. Marszałek Jerzy

141. Matusz Bogdan

142. Mazik Robert

143. Mazik Przemysław

144. Meresiński Bogdan

145. Michalski Piotr

146. Mielczarek Mateusz

147. Mierczak Krzysztof

148. Minkina Aleksander

149. Minkina Artur

150. Mizera Sławomir

151. Mizgała Mariusz

152. Młynek Szymon

153. Młynarczyk Ignacy

154. Mofina Damian

155. Morawiak Prometeusz

156. Morzyk Tomasz

157. Moskal Paweł

158. Mróz Robert

159. Mrugacz Patryk

160. Musiał Bartłomiej

161. Musiał Tomasz

162. Nagłowski Władysław

163. Nalichowski Adrian

164. Niedbała Paweł

165. Nierobiś Krzysztof

166. Nowak Marcin

167. Nowak Paweł

168. Nowak Michał

169. Nowak Krzysztof

170. Obała Piotr

171. Okularczyk Jerzy

172. Olbiński Robert

173. Olszewski Stanisław

174. Operacz Oskar

175. Ormańczyk Zbigniew

176. Owczarek Jerzy

177. Owczarek Rafał

178. Pabiasz Mieczysław

179. Pala Adrian

180. Palacz Sławomir

181. Pasieka Adrian

182. Pawłowski Andrzej

183. Pawłowski Piotr

184. Pawłowski Marek

185. Piechota Michał

186. Pietrzik Józef

187. Piętak Tomasz

188. Pijor Tomasz

189. Pilarski Ryszard

190. Pilis Karol

191. Pindych Piotr

192. Piwowarczyk Michał

193. Pluta Sebastian

194. Płaza Dominik

195. Podwysocki Grzegorz

196. Podwysocki Patryk

197. Podwysocki Wojciech

198. Poniedziałek Janusz

199. Potiomkin Wojciech

200. Prusko Józef

201. Puchała Paweł

202. Radecki Roman

203. Raźniak Artur

204. Rogaczewski Andrzej

205. Rokicki Krzysztof

206. Rogozik Krzysztof

207. Rokosa Jacek

208. Rolek Łukasz

209. Romański Marek

210. Rorat Sylwester

211. Równiak Adam

212. Różycki Waldemar

213. Rubik Jacek

214. Saleta Janusz

215. Samodurow Andrzej

216. Sapała Łukasz

217. Saternus Dariusz

218. Sejfryd Włodzimierz

219. Serwiński Włodzimierz

220. Sędzielewski Mariusz

221. Sieja Mirosław

222. Siuda Robert

223. Siwy Cezary

224. Skrzypiec Franciszek

225. Skuza Piotr

226. Słowik Jan

227. Sobala Ryszard

228. Sobczak Tomasz

229. Solecki Marcin

230. Spychalski Jan

231. Stachera Łukasz

232. Stachowiak Stefan

233. Staśkiewicz Rafał

234. Stefaniak Paweł

235. Stefański Łukasz

236. Stendzina Maciej

237. Strożek Maciej

238. Studnicki Adam

239. Sukiennik Ireneusz

240. Synoradzki Sebastian

241. Szczęsny Stanisław

242. Szczygioł Jacek

243. Szczypiór Przemysław

244. Szota Radosław

245. Szulc Grzegorz

246. Szycowski Marek

247. Szymanek Andrzej

248. Szymanek Arkadiusz

249. Szymczak Tomasz

250. Ściebura Paweł

251. Ściebura Piotr

252. Ściebura Marek

253. Ślęzak Marian

254. Ślęzak Eugeniusz

255. Śpiewak Andrzej

256. Świątek Edward

257. Świtoń Dawid

258. Tkaczyk Rafał

259. Tomalski Jacek

260. Twardokęs

261. Urbaniak Paweł

262. Uzar Mirosław

263. Walas Henryk

264. Wąs Krzysztof

265. Wąs Robert

266. Wierzbicki Piotr

267. Wilk Konrad

268. Wilk Paweł

269. Wiśniewski Paweł

270. Wlazło Łukasz

271. Włodarek Jacek

272. Włodarek Patryk

273. Wolański Marek

274. Wolbisz Krzysztof

275. Woldan Jan

276. Wołowczyk Tomasz

277. Woszczyk Rafał

278. Woś Jacek

279. Woźnica Mirosław

280. Wójcik Andrzej

281. Wójcik Dariusz

282. Wójcik Sebastian

283. Wręczycki Michał

284. Wrzesiński Stanisław

285. Wysocki Wojciech

286. Wysocki Piotr

287. Zachwyc Przemysław

288. Zając Roman

289. Zajączkowski Wojciech

290. Zakaszewski Artur

291. Zalewski Adam

292. Zalewski Marcin

293. Zalewski Dominik

294. Załęcki Robert

295. Załucki Zbigniew

296. Zych Tomasz

297. Zygier Piotr

298. Żebrowski Waldemar

299. Żydek Grzegorz

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Wszystko o meczu Skra – Pogoń Siedlce – VIDEO

Skra Częstochowa :Po meczu z siedlecką Pogonią (08.05) mogliśmy mieć ambiwalentne odczucia. Z jednej strony było to ósme z...
- Reklama -
- REKLAMA -