[FOTO] Udany start Skry. 3 punkty zostały przy Loretańskiej

11292-FOTO_Udany_start_Skry_3_punkty_zostaly_przy_Loretanskiej

Częstochowska Skra rozpoczęła wiosenne III-ligowe granie od zwycięstwa 1:0 nad Polonią Łaziska Górne. Jedynego gola na wagę 3-ch punktów strzelił w 22 minucie Piotr Andrzejewski, który trafił na Loretańską … w przerwie zimowej z Sarmacji Będzin.

Częstochowska Skra rozpoczęła wiosenne III-ligowe granie od zwycięstwa 1:0 nad Polonią Łaziska Górne. Jedynego gola na wagę 3-ch punktów strzelił w 22 minucie Piotr Andrzejewski, który trafił na Loretańską … w przerwie zimowej z Sarmacji Będzin. III liga – Kolejka nr 22 – sobota 14-03-2015 g.15:00 Skra Częstochowa – Polonia Łaziska Górne 1:0 (1:0) [zobacz zdjęcia] 1:0 Piotr Andrzejewski 22 min.

Skra Częstochowa : Procek – Gerega, Woldan, Szwarga, Tomczyk, Mastalerz, Piwiński, Andrzejewski (84′ Ogłaza), Kowalski, Niedbała (90′ Socha), Sobala. Trener : Piotr Mrozek

Polonia Łaziska Górne : Gieracz – Łęszczak (88′ Rączka), Mazur, Rybak, Mazurek, Czupryna (60′ Wawoczny), Widuch, Paszek, Łoboda (72′ Suchecki), Wawrzyniak, Majsner Trener : Rafał Bosowski

– Zobacz zdjęcia z meczu III ligi : Skra Częstochowa – Polonia Łaziska Górne (autor: Dawid Skoczylas)

Wyniki 22 kolejki oraz aktualną tabele III ligi opolsko-śląskiej można zobaczyć TUTAJ