Amatorska Liga Piłki Nożnej – 13 kolejka

11571-Amatorska_Liga_Pilki_Noznej_13_kolejka

W ostatnim tygodniu kwietnia, uczestnicy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej rozgrywali zaległe spotkania 10 kolejki. Z czterech pojedynków tylko jeden nie przyniósł większych emocji. Pozostałe były bardzo wyrównane od pierwszej do ostatniej minuty.

W ostatnim tygodniu kwietnia, uczestnicy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej rozgrywali zaległe spotkania 10 kolejki. Z czterech pojedynków tylko jeden nie przyniósł większych emocji. Pozostałe były bardzo wyrównane od pierwszej do ostatniej minuty. Jagiellończycy w starciu z TRW Polska po raz pierwszy tej wiosny stracili punkty bo spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. ZC Michaś mimo dobrej postawy zawodników Drog Budu zwyciężył 2:1 i sukcesywnie powiększa swoją przewagę w tabeli nad pozostałymi drużynami. Równie dobrze jak „cukiernicy” prezentuje się wiosną Koral Kłobuck. Drużyna ta nie przegrała jeszcze wiosną spotkania a warto zaznaczyć, że wszystkie trzy mecze grała z zespołami wyżej notowanymi. Formę z jesieni zgubił za to zupełnie Klub 54 Exact Systems. Jeżeli Klub 54 nie poprawi gry to może mieć problemy z utrzymaniem się w pierwszej trójce.

Co zaskakującego czeka nas w 13 kolejce? Dzisiaj w rozgrywanym awansem pojedynku ZC Michaś zagra z Jagiellończykami. Emocji nie powinno zabraknąć również w środę kiedy to zmierzą się SGP z Klubem 54 Exact Systems. Ciekawe spotkania czekają też nas w piątek.

Na mecze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” przy ul. Limanowskiego 83.