fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Amatorska Liga Piłki Nożnej – 13 kolejka

- REKLAMA -
- Reklama -

W ostatnim tygodniu kwietnia, uczestnicy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej rozgrywali zaległe spotkania 10 kolejki. Z czterech pojedynków tylko jeden nie przyniósł większych emocji. Pozostałe były bardzo wyrównane od pierwszej do ostatniej minuty.
Jagiellończycy w starciu z TRW Polska po raz pierwszy tej wiosny stracili punkty bo spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. ZC Michaś mimo dobrej postawy zawodników Drog Budu zwyciężył 2:1 i sukcesywnie powiększa swoją przewagę w tabeli nad pozostałymi drużynami. Równie dobrze jak „cukiernicy” prezentuje się wiosną Koral Kłobuck. Drużyna ta nie przegrała jeszcze wiosną spotkania a warto zaznaczyć, że wszystkie trzy mecze grała z zespołami wyżej notowanymi. Formę z jesieni zgubił za to zupełnie Klub 54 Exact Systems. Jeżeli Klub 54 nie poprawi gry to może mieć problemy z utrzymaniem się w pierwszej trójce.

Co zaskakującego czeka nas w 13 kolejce? Dzisiaj w rozgrywanym awansem pojedynku ZC Michaś zagra z Jagiellończykami. Emocji nie powinno zabraknąć również w środę kiedy to zmierzą się SGP z Klubem 54 Exact Systems. Ciekawe spotkania czekają też nas w piątek.

Na mecze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” przy ul. Limanowskiego 83.

W najbliższych spotkaniach zobaczymy:

4.05

godz. 19:00 ZC Michaś – Jagiellończycy (XVIII kolejka)

godz. 20:30 Dawid – Meblodrew Pewniak

6.05

godz. 19:00 Koral Kłobuck – Azzarro

godz. 20.30 SGP – Klub 54 Exact Systems

8.05

godz. 19:00 ZC Michaś – TRW Polska

godz. 20.30 Drog Bud – Jagiellończycy

– Aktualna tabela Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej z udziałem trenera Marka Papszuna poświęconej piątkowemu meczowi ze Śląskiem Wrocław. ...
- Reklama -
- REKLAMA -