fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

W „okręgówce” zaczynają II cześć rozgrywek. Na początek najciekawiej w Kościelcu

- REKLAMA -
- Reklama -

W weekend rozpocznie się II część rozgrywek w częstochowskiej „okręgówce”. Zespoły zostały podzielone na 3 grupy : mistrzowską i 2 spadkowe. Każda drużyna rozegra jeszcze 8 meczów.
Chyba nie do końca przemyślany był w częstochowskiej okręgówce system reformy z udziałem 24 drużyn, szczególnie w części w jaki sposób zachować lub podzielić punkty z I części rozgrywek i przeniesienia ich do II części rozgrywek.
No ale jak wiadomo nie od dzisiaj – „człowiek uczy się na błędach” i trzeba mieć nadzieję skoro „okręgówka” w przyszłym sezonie też ma liczyć 24 drużyny, że system z punktacją po I części rozgrywek będzie zupełnie inny – że więcej drużyn będzie uczestniczyć w grze o awans do IV ligi i także więcej zespołów będzie „musiało” walczyć o utrzymanie się w „okręgówce”.
W tym sezonie niestety z bardzo dużym prawdopodobieństwem można założyć, który zespół zajmie I miejsce w grupie mistrzowskiej oraz które zespoły opuszczą „okręgówką”.
No to już koniec tych wywodów – czas zacząć II część rozgrywek !

– Tabela oraz zestaw par I kolejki grupy mistrzowskiej częstochowskiej Klasy Okręgowej
– Tabela oraz zestaw par I kolejki grupy I spadkowej częstochowskiej Klasy Okręgowej
– Tabela oraz zestaw par I kolejki grupy II spadkowej częstochowskiej Klasy Okręgowej

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej z udziałem trenera Marka Papszuna poświęconej piątkowemu meczowi ze Śląskiem Wrocław. ...
- Reklama -
- REKLAMA -