fbpx
czwartek, 28 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Nowe emocje w podzielonej Klasie „A” już od soboty 23 maja

- REKLAMA -
- Reklama -

Z 2-ch grup częstochowskiej Klasy „A” zrobiło się teraz 6 podgrup. 2 mistrzowskie, 2 neutralne i 2 spadkowe. Druga cześć rozgrywek rozpocznie się 23 maja.
W podgrupach mistrzowskich zespoły grać będą o awans do Klasy Okręgowej, w podgrupach spadkowych o uniknięcie degradacji do Klasy „B”, a w grupach neutralnych mają już „święty spokój” choć nie do końca bo Podokręg Częstochowa przewidział dla najlepszych zespołów w grupach neutralnych nagrody.
Zespołom zostały zaliczone punkty i bilans bramkowy tylko pomiędzy nimi, a teraz także będą grać ze sobą mecz i rewanż.
———————————————————————–

Podgrupa I mistrzowska

1. Pogoń Blachownia 6 10 10:7

2. Grom Miedźno 6 10 10:6

3. Płomień Czarny Las 6 8 10:10

4. Liswarta Popów 6 6 6:13

I kolejka 23-05-2015 g.17:00

Liswarta Popów – Płomień Czarny Las

Grom Miedźno – Pogoń Blachownia

—————————————————————————

Podgrupa II mistrzowska

1. Piast Przyrów 6 16 20:8

2. Czarni Starcza 6 9 15:20

3. Olimpia Huta Stara 6 8 12:9

4. Sokoł Olsztyn 6 1 12:22

I kolejka 23-05-2015 g.17:00

Olimpia Huta Stara – Czarni Starcza

Piast Przyrów – Sokół Olsztyn

—————————————————————————-

Podgrupa I neutralna

1. Maraton Waleńczów 6 12 13:17

2. Oksza Łobodno 6 10 18:12

3. Naprzód Ostrowy 6 10 14:10

4. Orlik Blachownia 6 3 7:13

I kolejka 23-05-2015 g.17:00

Maraton Waleńczów – Naprzód Ostrowy

Oksza Łobodno – Orlik Blachownia

——————————————————————————

Podgrupa II neutralna

1. LZS Mrzygłód 6 11 11:9

2. Unia Rędziny 6 9 12:16

3. Sparta Szczekociny 6 9 12:9

4. KS Kotowice 6 5 7:8

I kolejka 23-05-2015 g.17:00

Unia Rędziny – LZS Mrzygłód

KS Kotowice – Sparta Szczekociny

———————————————————————————-

Podgrupa I spadkowa

1. Grom Cykarzew 6 12 14:9

2. Sokół Wręczyca 6 9 17:9

3. Znicz Kłobuck 6 9 8:12

4. Alkas Aleksandria 6 6 11:20

I kolejka 23-05-2015 g.17:00

Alkas Aleksandria – Sokół Wręczyca

Znicz Kłobuck – Grom Cykarzew

——————————————————————————-

Podgrupa II spadkowa

1. Siedlec Duży Gniazdów 6 13 27:6

2. Kmicic Kruszyna 6 10 10:11

3. Orkan Rzerzęczyce 6 6 7:14

4. Polonia-Unia Widzów 6 5 2:15

I kolejka 23-05-2015 g.17:00

Polonia-Unia Widzów – Siedlec Duzy-Gniazdów

Orkan Rzerzęczyce – Kmicic Kruszyna

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Czerwono-Niebieski raport przedmeczowy #RCZPOG

Raków Częstochowa :W piątek, 29 stycznia o godzinie 20:30 Raków Częstochowa zagra na GIEKSA Arenie z Pogonią Szczecin. Tradycyjnie...
- Reklama -
- REKLAMA -