W II lidze : RKS Raków – Znicz Pruszków 1:1 (0:0)

12255-W_II_lidze_RKS_Rakow_Znicz_Pruszkow_1_1_0_0

W meczu 11. kolejki II ligi Raków zremisował ze Zniczem Pruszków 1:1. Bramkę dla czerwono-niebieskich zdobył Łukasz Góra. Spotkanie rozpoczęli lepiej goście, którzy już po 120 sekundach mogli objąć prowadzenie, jednak groźnego dośrodkowania z prawej strony nie zamknął żaden z pruszkowian.

W meczu 11. kolejki II ligi Raków zremisował ze Zniczem Pruszków 1:1. Bramkę dla czerwono-niebieskich zdobył Łukasz Góra. Spotkanie rozpoczęli lepiej goście, którzy już po 120 sekundach mogli objąć prowadzenie, jednak groźnego dośrodkowania z prawej strony nie zamknął żaden z pruszkowian. Następnie do ataku ruszyli częstochowianie, którzy zaczęli przeważać. W 15 minucie RKS Adrian Klepczyński mógł otworzyć wynik. Niestety jego uderzenie minimalnie minęło światło bramki.

W pierwszych trzech kwadransach nasi piłkarze mieli jeszcze jedną bardzo dobrą okazję, ale piłka po strzale Petera Hofericy powędrowała kilka centymetrów obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Piotra Misztala.

Pod koniec pierwszej części gry boisko musiał opuścić Piotr Malinowski, który w starciu z rywalem doznał kontuzji. Miejsce „Maliny” zajął Dariusz Pawlusiński.

Po zmianie stron nadal piłkarze więcej czasu spędzali na połowie Znicza. Niestety nie miało to przełożenia na sytuacje bramkowe. 25 minut przed końcem regulaminowego czasu gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Arkadiusz Górka.

Gra w osłabieniu nie załamała gości, bowiem w 75 minucie przeprowadzili oni kontratak, który skutecznym strzałem zakończył Marcin Rackiewicz.

Przez kolejne minuty niemoc podopiecznych Radosława Mroczkowskiego. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się porażką w 88 minucie na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Łukasz Góra. Popularny „Szaszek” doprowadził do remisu i zdobył gola w drugim meczu z rzędu.

W doliczonym czasie gry Raków mógł jeszcze pokusić się o zwycięstwo. Częstochowianie mieli rzut wolny. Niestety Matheus Bissi trafił w mur. Kilka chwil później arbiter zakończył mecz.

Kolejnym rywalem czerwono-niebieskich będzie Stal Stalowa Wola.

RKS Raków – Znicz Pruszków 1:1 (0:0)