fbpx
czwartek, 13 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Amatorska Liga Piłki Nożnej – 6 kolejka

- REKLAMA -
- Reklama -

Rozstrzygnięcia zakończonej 5 kolejki ALPN wprowadziły przetasowania w tabeli rozgrywek. Co prawda w dalszym ciągu na czele znajduje się Meblodrew Pewniak ale warto zaznaczyć, że drużyna ta ma więcej rozegranych spotkań od pozostałych drużyn z czołówki.
Wspomniane wcześniej przetasowania nastąpiły na pozycjach 2-6. Punkty i wysoką pozycję straciły drużyny TRW Polska i ZiB / OLCHEM. Awans w tabeli dzięki zwycięstwom odnotowali Jagiellończycy, Stacja Demontażu Pojazdów Koral Kłobuck i Klub 54 Exact Systems.

Tego typu zmiany w czołówce klasyfikacji na dzień dzisiejszy nie powinny nikogo dziwić. Jak już wcześniej informowaliśmy, sześć czołowych drużyn prezentuje w chwili obecnej podobny poziom co przekłada się na sytuację w tabeli.

W nadchodzącej kolejce nie odbędą się wszystkie zaplanowane spotkania. Najciekawiej zapowiadające się spotkanie pomiędzy SDP Koral Kłobuck i Meblodrewem zostało odwołane i rozegrane zostanie w listopadzie (o dokładnym terminie powiadomimy wkrótce).

W poniedziałkowy wieczór na boisku zaprezentują się TRW Polska i Jagiellończycy a po nich Dawid i ZiB / OLCHEM. W piątek tydzień zakończy mecz pomiędzy Klubem 54 Exact Systems a SGP. Spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze były zacięte i miały swój pozaboiskowy podtekst. Liczymy, że mimo nie najlepszej ostatnio postawy SGP i tym razem będzie podobnie.

Terminy najbliższych spotkań:

12.10

spotkania:

TRW Polska – Jagiellończycy

Dawid – ZiB / OLCHEM

w związku z opadami śniegu zostają odwołane, o nowym terminie powiadomimy wkrótce

13.10

Stacja Demontażu Pojazdów Koral Kłobuck – Meblodrew Pewniak (spotkanie przełożone, o nowym terminie powiadomimy wkrótce)

16.10

godz. 20.30 Klub 54 Exact Systems – SGP

Aktualna tabela rozgrywek

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MKS Myszków w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Reprezentujący Podokręg Częstochowa, MKS Myszków w I rundzie pucharowej przygody na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej pokonał LZS Krzyżanowice...
- Reklama -
- REKLAMA -