fbpx
czwartek, 17 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa

Mają nad nimi 16 punktów przewagi ale … w „derbach” każdy wynik jest możliwy!

- REKLAMA -
- Reklama -

IV-ligowcy rozegrają w sobotę 13-tą serię spotkań o punkty. W Żarkach kibice powinni obejrzeć bardzo ciekawe „derbowe” spotkanie. Zieloni podejmować bowiem będą „sąsiada zza miedzy” Polonię Poraj.
Gdyby patrzeć tylko w tabelę to można by spokojnie obstawiać, że mecz wygra Polonia Poraj bo ma w tabeli aż 16 punktów przewagi nad Zielonymi. Pamiętać jednak należy, że nic tak nie mobilizuje piłkarzy jak mecz z lokalnym przeciwnikiem, a wtedy tabela nijak się nie ma do tego co dzieje się na boisku.
Zieloni zaskakująco słabo grają w tej rundzie, natomiast Polonia mimo drobnych wpadek jest w „czubie” tabeli – ma co prawda 5 punktów straty do lidera ale po tej kolejce przy sprzyjającym układzie wyników podopieczni trenera Minkiny mogą mieć tylko 2 punkty straty.

W innych meczach z udziałem „naszych” drużyn przed trudnym zadaniem staną piłkarze MKS-u Myszków. W Rudzie Śląskiej Slavia dla każdego przeciwnika jest trudnym i wymagającym rywalem.
Najłatwiej w sobotniej kolejce powinny mieć rezerwy Rakowa. Na Limanowskiego przyjeżdża zamykająca IV-ligową tabelę Przyszłość Ciochowice, która … jeszcze nie zdobyła żadnego punktu w rozgrywkach.

– Aktualna tabela oraz zestaw par 13-tej kolejki IV ligi śląskiej – gr.I

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Victoria Częstochowa i Stradom Częstochowa w turnieju finałowym U – 10 „Silesia Cup 2021”

We wtorek, 15 czerwca br. boisko sportowe we Wręczycy Wielkiej gościło pięć zespołów walczących w turnieju eliminacyjnym Podokręgu Częstochowa...
- Reklama -
- REKLAMA -