fbpx
piątek, 16 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Amatorska Liga Piłki Nożnej – 9 kolejka

- REKLAMA -
- Reklama -

8 kolejka spotkań ALPN nie była do końca pomyślną dla faworytów. Z tego umownego grona jedynie SDP Koral Kłobuck zdobył, choć z dużym trudem 3 punkty. Jagiellończycy, mimo iż wydawali się być faworytem nie sprostali drużynie ZiB / OLCHEM.
Zwycięstwo w doliczonym czasie gry stracił również lider rozgrywek – Meblodrew Pewniak. Punktami podzielili się TRW Polska i Marex.

W górnej części ligowej tabeli trwają więc nieustanne roszady. Co prawda od dłuższego czasu na czele znajduje się Meblodrew Pewniak, jednak o tym kto zostanie mistrzem jesieni przekonać się możemy dopiero po ostatnim gwizdku, ostatniego meczu tej rundy.

W nadchodzącym tygodniu najciekawiej zapowiadające się spotkanie pomiędzy Jagiellończykami a Klubem 54 Exact Systems zostało przełożone na końcówkę rundy jesiennej. Nie oznacza to jednak, że w pozostałych zaplanowanych spotkaniach nie będzie ciekawie. Już dziś SDP Kłobuck i Jagiellończycy wobec pauzy w tym tygodniu lidera rozgrywek, próbować będą zniwelować różnicę punktową dzielącą ich od Meblodrewu – Pewniak. Obie drużyny są faworytami w swoich pojedynkach ale zarówno TRW Polska jak i Marex na pewno nie ułatwią Koralowi i Jagiellończykom zadania. W piątek naprzeciw siebie staną drużyny, które w tym sezonie nie zaznały jeszcze radości ze zwycięstwa. SGP i Dawid zamykają w chwili obecnej tabelę, obie drużyny mają na swoim koncie po jednym punkcie i obie z pewnością zrobią wszystko aby w piątek zmienić ten stan rzeczy.

Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo”.

Terminy najbliższych spotkań:

2.11

godz. 19.00 TRW Polska – Stacja Demontażu Pojazdów Koral Kłobuck

godz. 20.30 Jagiellończycy – Marex

6.11

godz. 19.00 SGP – Dawid

Klub 54 Exact Systems – Jagiellończycy – mecz przełożony na 16.11

– Aktualna tabela Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Drużyna, która zalicza renesans formy i walczy o ligowy byt. Przedstawiamy Hutnik Kraków

Skra Częstochowa :Kalendarz naszej drużyny w dalszym ciągu pęka w szwach, bowiem po środowej wyprawie do Ostródy, już w...
- Reklama -
- REKLAMA -