niedziela, 17 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Live: Raków Częstochowa – FK Mariupol (sparing 16.01.2021) | #RAKOWONTUR 🇹🇷

Live: Raków Częstochowa - FK Mariupol (sparing 16.01.2021) | #RAKOWONTUR 🇹🇷Zapraszamy na transmisję meczu sparingowego Raków Częstochowa - FK Mariupol. Początek o...

Rundę jesienną zakończyli „kosmiczną” wygraną

Piłkarze Warty Kamieńskie Młyny przeszli przez rundę jesienną rozgrywek w lublinieckiej Klasie „A” nie jak burza ale jak tornado. W sobotnim meczu rozegranym awansem w ramach 13 kolejki lider z Kamieńskich Młynów rozbił rezerwy MLKS-u Woźniki aż … 19:0.
Trzeba tutaj zaznaczyć, że te 19 goli Warta strzeliła już do przerwy bo później już mecz nie był kontynuowany. Ciekawe gdyby odbyła się II połowa jaki byłby wynik tego meczu ?
Warta już zakończyła rundę jesienna z imponującym bilansem :

13 meczów, 13 zwycięstw, 39 punktów.
Bilans bramkowy to 63:11.

Czy runda wiosenna w lublinieckiej Klasie „A” tez zostanie zdominowana przez piłkarzy Warty Kamieńskie Młyny?

Aktualna tabela Klasy „A” – Podokręg Lubliniec

Przeczytaj także

Skomentuj

Ostatnie

Skrót meczu: Raków Częstochowa – FK Mariupol 2:2 | #RAKOWONTUR 🇹🇷

Skrót meczu: Raków Częstochowa - FK Mariupol 2:2 | #RAKOWONTUR 🇹🇷Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu sparingowego z...