fbpx
czwartek, 21 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

II quiz wiedzy o PKO Ekstraklasie | Owczarek vs. Litwa | #RAKOWONTUR 🇹🇷

II quiz wiedzy o PKO Ekstraklasie | Owczarek vs. Litwa | #RAKOWONTUR 🇹🇷Piotr Owczarek i Michał Litwa zmierzyli się 🤝 w drugim...

Amatorska Liga Piłki Nożnej – spotkania zaległe

- REKLAMA -
- Reklama -

9 kolejka spotkań ALPN nie przyniosła niespodzianek. Najwięcej emocji, zgodnie z oczekiwaniami było w meczu pomiędzy SGP i Dawidem. Jak już informowaliśmy było to spotkanie, którego stawką było uniknięcie ostatniego miejsca w tabeli na koniec rundy jesiennej.
Zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania wywalczyło SGP, odskakując w tabeli swojemu bezpośredniemu rywalowi na 3 punkty. W pozostałych spotkaniach pewne zwycięstwa odnotowali SDP Kłobuck i Jagiellończycy.

Przed nami do rozegrania pozostały jedynie spotkania zaległe. W meczach tych rozstrzygnie się, kto zostanie mistrzem jesieni obecnego sezonu. Szansę na to mają 3 drużyny. Są to SDP Koral Kłobuck, Meblodrew Pewniak i Jagiellończycy.

Już dziś o godz. 19.00 naprzeciw siebie staną drużyny SDP Kłobuck i Meblodrew Pewniak (pierwsza i druga drużyna w tabeli). Stawka meczu oraz dyspozycja w tym sezonie obu drużyn pozwalają oczekiwać ciekawego widowiska.

Wszystkiemu przyglądać się będą aktualnie trzeci w tabeli Jagiellończycy, których czekają aż dwa zaległe spotkania, we wtorek z TRW i za tydzień w poniedziałek z Klubem 54.

Czeka nas więc ciekawa końcówka rundy, w której rozstrzygnięć nie sposób przewidzieć.
Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo”.

Terminy najbliższych spotkań:

9.11

godz. 19.00 Stacja Demontażu Pojazdów Koral Kłobuck – Meblodrew Pewniak (6 kolejka)

godz. 20.30 Dawid – ZiB / OLCHEM (6 kolejka)

10.11

godz. 20.30 TRW Polska – Jagiellończycy (6 kolejka)

16.11

godz. 20.00 Klub 54 Exact Systems – Jagiellończycy (7 kolejka)

>– Aktualna tabela Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Wietrzny trening, sesja zdjęciowa, spacer po pokojach | #RAKOWONTUR 🇹🇷

Wietrzny trening, sesja zdjęciowa, spacer po pokojach | #RAKOWONTUR 🇹🇷Zapraszamy do obejrzenia kolejnej relacji ze zgrupowania...
- Reklama -
- REKLAMA -