fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Hala „Polonia” areną XVII Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Młodzików

- REKLAMA -
- Reklama -

XVII Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików rocznika 2003 o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy rozegrany zostanie w częstochowskiej Hali „Polonia” 21 i 22 listopada.
Organizatorem Turnieju jest UKS Olimpijczyk Częstochowa

Po losowaniu podział na grupy wygląda następująco :

Grupa A (sobota godz. 8.00-13.00):

RAKÓW I CZĘSTOCHOWA, RUCH RADZIONKÓW,
PIAST GLIWICE, GKS KATOWICE, WIDZEW ŁÓDŹ

Grupa B (sobota godz. 8.00-13.00):

SKRA CZĘSTOCHOWA, RUCH CHORZÓW, MKS ŻORY,
ORBITA BUKOWNO, PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA

Grupa C (sobota godz. 13.00-18.00):

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA, SEMP WARSZAWA, APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, AJAKS CZĘSTOCHOWA, PROGRESS KRAKÓW

Grupa D (sobota godz. 13.00-18.00):

UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA, STADION ŚLĄSKI CHORZÓW,
UNIA WARSZAWA, PODOKRĘG ŻYWIEC, JÓZEFKA CHORZÓW

Terminarz sobotnich meczów :

8.00 A Raków I Częstochowa – Ruch Radzionków

8.15 B Skra Częstochowa – Ruch Chorzów

8.30 A Piast Gliwice – GKS Katowice

8.45 B MKS Żory – Orbita Bukowano

9.00 A Raków I Częstochowa – Widzew Łódź

9.15 B Skra Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko – Biała

9.30 A Ruch Radzionków – Piast Gliwice

9.45 B Ruch Chorzów – MKS Żory

10.00 A GKS Katowice – Widzew Łódź

10.15 B Orbita Bukowno – Podbeskidzie Bielsko – Biała

10.30 A Raków I Częstochowa – Piast Gliwice

10.45 B Skra Częstochowa – MKS Żory

11.00 A Ruch Radzionków – GKS Katowice

11.15 B Ruch Chorzów – Orbita Bukowno

11.30 A Piast Gliwice – Widzew Łódź

11.45 B MKS Żory – Podbeskidzie Bielsko – Biała

12.00 A Raków I Częstochowa – GKS Katowice

12.15 B Skra Częstochowa – Orbita Bukowno

12.30 A Ruch Radzionków – Widzew Łódź

12.45 B Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko – Biała

13.00 C Raków II Częstochowa – SEMP Warszawa

13.15 D UKS Raków Częstochowa – Stadion Śląski Chorzów

13.30 C ŁKS Łódź – Ajaks Częstochowa

13.45 D Unia Warszawa – Podokręg Żywiec

14.00 C Raków II Częstochowa – Progres Kraków

14.15 D UKS Raków Częstochowa – Józefka Chorzów

14.30 C SEMP Warszawa – ŁKS Łódź

14.45 D Stadion Śląski Chorzów – Unia Warszawa

15.00 C Ajaks Częstochowa – Progres Kraków

15.15 D Podokręg Żywiec – Józefka Chorzów

15.30 C Raków II Częstochowa – ŁKS Łódź

15.45 D UKS Raków Częstochowa – Unia Warszawa

16.00 C SEMP Warszawa – Ajaks Częstochowa

16.15 D Stadion Śląski Chorzów – Podokręg Żywiec

16.30 C Łódź – Progres Kraków

16.45 D Unia Warszawa – Józefka Chorzów

17.00 C Raków II Częstochowa – Ajaks Częstochowa

17.15 D UKS Raków Częstochowa – Podokręg Żywiec

17.30 C SEMP Warszawa – Progres Kraków

17.45 D Stadion Śląski Chorzów – Józefka Chorzów

Po sobotnich meczach w grupach w niedzielę dokończenie rywalizacji juz o końcowe miejsca w Turnieju.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Wszystko o meczu Skra – Pogoń Siedlce – VIDEO

Skra Częstochowa :Po meczu z siedlecką Pogonią (08.05) mogliśmy mieć ambiwalentne odczucia. Z jednej strony było to ósme z...
- Reklama -
- REKLAMA -