II liga futsalu : wysoka wyjazdowa wygrana i … Kmicic liderem tabeli

12556-II_liga_futsalu_wysoka_wyjazdowa_wygrana_i_Kmicic_liderem_tabeli

W 4-tej kolejce rozgrywek II ligi futsalu (grupa śląsko-opolska) WLKS Kmicic Złote Arkady AJD Częstochowa wysoko, bardzo wysoko wygrał na wyjeździe ze Strzelcem Gorzyczki. „Nasi” futsaliści są liderem tabeli.

W 4-tej kolejce rozgrywek II ligi futsalu (grupa śląsko-opolska) WLKS Kmicic Złote Arkady AJD Częstochowa wysoko, bardzo wysoko wygrał na wyjeździe ze Strzelcem Gorzyczki. „Nasi” futsaliści są liderem tabeli. W małej hali sportowej, a w zasadzie sali sportowej Kmicic nie mógł pokazać wszystkich swoich możliwości, a i tak wysoko wygrał ze Strzelcem Gorzyczki. Do przerwy „nasi” prowadzili już 8:0. W II połowie padło jeszcze więcej goli i okazała wygrana stała się faktem.

II liga futsalu (grupa śląsko-opolska) Niedziela 06-12-2015 g.17:00 Strzelec Gorzyczki – WLKS Kmicic Złote Arkady AJD Częstochowa 1:20 (0:8)

– Wyniki 4-tej kolejki oraz aktualna tabela II ligi futsalu (grupa śląsko-opolska)