fbpx
piątek, 22 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Zagłębie Sosnowiec zagra na Piłkarskiej Gwiazdce

- REKLAMA -
- Reklama -

To już pewne! Jedną z drużyn, które wystąpią 9 stycznia podczas 10. edycji Piłkarskiej Gwiazdki będzie Zagłębie Sosnowiec
– Dwa lata temu na turniej zaprosiliśmy GKS Katowice i byliśmy z tej decyzji zadowoleni. Dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się żeby do Częstochowy przyjechało Zagłębie. Kibice obu drużyn darzą się szacunkiem, a poza tym kluby też mają ze sobą bardzo dobre relacje. W ramach rewanżu Raków również pojedzie do Sosnowca na turniej organizowany przez Zagłębie. Wiemy, że pod Jasną Górę przyjedzie liczna grupa fanów czerwono-zielono-białych, dlatego atmosfera w Hali Sportowej Częstochowa będzie na pewno gorąca – argumentuje prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk.

Zagłębie to aktualny beniaminek I ligi. Po rundzie jesiennej podopieczni Artura Derbina i Roberta Stanka zajmują 3. miejsce w tabeli. W zeszłym sezonie nasze zespoły mierzyły się dwukrotnie. Na Limanowskiego padł remis 1:1, a w Sosnowcu górą byli gospodarze, którzy zwyciężyli 3:1.

W najbliższym czasie będziemy informowali o kolejnych zespołach, jakie wystąpią 9 stycznia w Hali Sportowej Częstochowa.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Skrót meczu: Raków Częstochowa – Dinamo Moskwa 0:2 | #RAKOWONTUR 🇹🇷

Skrót meczu: Raków Częstochowa - Dinamo Moskwa 0:2 | #RAKOWONTUR 🇹🇷Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu sparingowego z...
- Reklama -
- REKLAMA -